Голова Тернопільської ОДА Степан Барна «пригрів під боком» регіонала-хабарника Віктора Овчарука

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна поклав тимчасове виконання обов’язків заступника голови ОДА на свого радника Віктора Овчарука.

“З метою забезпечення належного виконання повноважень Тернопільської обласної державної адміністрації у зв’язку із вакантною посадою заступника голови облдержадміністрації (з гуманітарних питань), тимчасово покласти, до призначення в установленому порядку заступника голови облдержадміністрації виконання обов’язків заступника голови обласної державної адміністрації на Овчарука В.В.”, – йдеться в розпорядженні Степана Барни.

Віктор Овчарук донедавна працював на посаді заступника директора департаменту – начальника управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної.

11 вересня 2015 року його було призначено на посаду радника патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації, пишуть Тернополяни.

Нагадаємо, за інформацією газети Номер один, представники громадськості області занепокоєні тим, що люстраційні процеси у структурах Тернопільської ОДА проводяться не в повному обсязі, що дотепер ще залишились на високих посадах прихильники режиму Януковича. Так, наприклад, дотепер на посаді заступника начальника головного управління охорони здоров’я працює колишній член Партії регіонів Віктор Овчарук. З відповідним клопотанням про його звільнення до голови Тернопільської ОДА звернулася група громадських активістів.

Під зверненням підписалися голова Тернопільської обласної організації товариства ім. Б. Лепкого Богдан Кусень, голова обласного товариства «Подільська Січ»Володимир Гандзюк, голова ТООП Національного форуму профспілок України Михайло Світлик та народний депутат І-го скликання Володимир Колінець.

У зверненні також зазначається, як Овчарук «уславився» тим, що написав заяву в міліцію на активістку Майдану Марію Чашку, яка нібито під час пікетування ОДА не впускала його на роботу. В результаті М. Чашка постала перед судом. Окрім того, громадські активісти закидають медичному чиновнику хабарництво.

– У першій половині лютого 2011 року до нього звернулась жителька м. Тернополя  Г. Р. Згирча з проханням надати їй консультацію щодо виготовлення документів для здійснення діяльності, пов’язаної з наданням медичних послуг. В. Овчарук сказав їй, що має вихід на відповідні структури і така послуга коштуватиме 1000$  (судом це доказано). Коли вона принесла йому завдаток 500$, правоохоронці спіймали Овчарука на «гарячому». Тернопільський міськрайонний суд, який розглядав порушену по цьому факту кримінальну справу 11 червня 2012 року, постановив, що в діях В. Овчарука є склад злочинів, передбачених ч.1 ст.190 КК, України і виніс йому покарання у вигляді обмеження волі на 2 роки і 6 місяців та виконання 240 годин громадських робіт, – йдеться у зверненні до Степана Барни.

Тодішній голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян своїх побратимів по партії не кидав і Віктор Овчарук із займаної посади не був зміщений. Минуло півтора року з часу перемоги революції Гідності, але він не був зміщений із займаної посади і за керівництва Тернопільською ОДА Олега Сиротюка, не зміщений і дотепер, хоч Верховна Рада вже давно прийняла Закон про люстрацію.

 

Коментарі вимкнені.