У Тернополі заради бійців АТО заспіває Андрій Підлужний з дуетом бандуристок «Елегія струн»

4 жовтня о 16.00 в Українському домі «Перемога» вперше у Тернополі з сольним концертом виступить дует бандуристок «Елегія струн».

Серед спеціальних гостей — наш земляк, український співак, композитор й музикант Андрій Підлужний та камерний оркестр під керівництвом Мирослава Кріля. Усі зібрані з концерту кошти будуть спрямовані на допомогу бійцям АТО.
Дует бандуристок «Елегія струн» у складі Юліани Хаварівської та Ірини Кріль розпочав свою творчу діяльність навесні 2011-ого року. «Для нас, як двох творчих, але й водночас зрілих музикантів, створення проекту надає можливість реалізовувати цікаві музичні задуми, нестандартний підхід до уже відомих та невідомих творів», — зізнаються учасниці дуету бандуристок «Елегія струн». У їхньому репертуарі — переспів давніх старовинних українських мелодій, кращих хітів естрадної музики 80-років, класичної європейської музики.
За час існування колектив став активним учасником творчого та музичного життя Тернополя та області. «Елегія струн» активно виступає на фестивалях та презентаціях, виставках та конкурсах. Зокрема, цього року дует бандуристок «Елегія струн» був гостем фестивалю «Галицька дефіляда», у 2013-ому — гостем та лауреатом ІІ-ої премії  міжнародного фестивалю духовної музики «Я там, де є Благословіння», у 2014-ому — гостем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда», а також щорічним гостем фестивалю «Вишиванка». «Елегія струн» — учасники телевізійної програми «Фольк Music» на Першому Національному телеканалі. Колектив активно гастролює в Україні та за її межами  — у Польщі, Франції, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі.

Коментарі вимкнені.