Хто з тернопільських журналістів найвлучніший

Дві години тривали справжні спортивні баталії,  в яких  журналісти  із спортивним азартом та  завзяттям боролись  між собою за нагороди у грі боулінг. Свято для них організував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Серед чоловіків перше  місце з результатом 412 очок  виборов Віталій Антонюк, друге місце, завоював Юрій Карпук, який набрав 368 очок,  третє місце посів Андрій Тихій, який набрав 359 очок ­–  отже увесь п’єдестал пошани зайняли журналісти газети RIA плюс. Серед жінок з результатом 355 очок перемогла Ірина Бейко, представниця  телекомпанії  TV-4, друге місце з результатом 297 очок виборола Марина Дробоцька  та третє місце з результатом  293 очка посіла Вигонна Ірина –  обидві  гідно представили газету «Голос Лановеччини».

Переможці та призери отримали грамоти та медалі від організаторів змагань Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».