Хто програв, б’є однокласницю, – страшні ігри в тернопільській школі (відео)

У понеділок, 11 вересня, після уроку фізкультури хлопець вдарив свою однокласницю. Зі струсом мозку її забрала карета швидкої допомоги.

Як з’ясувалося, бійка сталася через дитячу суперечку. Компанія дітей грала у «пляшечку». Той, хто програв – повинен був виконати завдання – вдарити 12-річнку Тетянку. Таке завдання придумав однокласник дівчинки Олександр. Хлопець програв, відтак йому і довелося виконувати цю умову.

«Моя дитина пішла до школи здоровою, а після уроків її забрала швидка. Однокласник просто підійшов до моєї доньки, вдарив її, посміхнувся і пішов. Вчора він навідався до нас у лікарню, але навіть не вибачився. Він впевнений, що не буде покараний, бо вже неодноразово бив і ображав школярів, але ніхто не скаржився у поліцію», – розповідає мама потерпілої семикласниці Катерина Куницька.

Сьогодні 12-річна Тетяна перебуває у лікарні. Лікарі кажуть, її стан стабільний. За фактом  побиття школярки відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 ККУ – нанесення легких тілесних ушкоджень.

Сюжет МедіаTOP

-1 thoughts on “Хто програв, б’є однокласницю, – страшні ігри в тернопільській школі (відео)

  • 14:52 | 15.09.2017 о 14:52
    Permalink

    ви ж самi вчите дiтей жорстокостi. Для чого вже в 6 класi вчити дiтей стрiляти в Путiна. Вони не знають хто такий ПУТIН i не треба iм цього знати. А ви вчите iх вбивати ворогiв. До Путiна далеко. а вашi дiти от тут рядом. Де ви таке бачили. щоб школярiв змалку вчили жорстокостi? Тiльки фашисти це робили. Значить ви фашистiв виховуете. А тi фашисти через неможливiсть боротися з видуманим ворогом. починають своi знання застосовувати на ваших дiтях. а пiдростуть – так будуть на вас. Тодi не ображайтесь. панове вчителi, ви будете тою мiшенню. а не Путiн.

Коментарі вимкнені.