Губернатор найбіднішої області Валентин Хоптян носить найдорожчі годинники світу? (фото)

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Антонович Хоптян має доволі коштовне хобі – колекціонує годинники. Про це пише сайт “Про все”.

За три роки фотокореспонденти різних видань зафіксували як мінімум 7 хронометрів на руці Валентина Хоптяна. Прийшовши на найвищу посаду в області в грудні 2010 року з крісла голови Підволочиської райдержадміністрації, Валентин Антонович мав доволі скромний, навіть потертий, годинник. Тобто, не мав захоплення коштовними “цяцьками”. Ймовірно, оточення, “привило”. Або й сам Хоптян “докумекав”. З близького оточення Валентина Антоновича розповіли, що вже у жовтні 2011 року, після дня народження, на руці губернатора зателіпалася перша швейцарська “цяцька”. По світлих і темних циферблатах, кольорах ремінців, формі годинників час від часу ставало помітно, що Валентин Хоптян носить новий годинник. Правда, добротні стилі хронометрів часу завжди залишались сталими. Поважні знавці елітних годинників, переглянувши кілька десятків фото з губернатором, запевнили нас, що Валентин Хоптян надає перевагу годинникам Patek Philippe, і як пише авторитетна Вікіпедія, годинники цієї марки — є одними з найдорожчих у світі. Символ компанії — хрест іспанського ордену Калатрави. Під цією назвою виготовляються «початкова» лінія моделей компанії (від 9000 доларів США). Годинники цієї компанії носили королева Великобританії Вікторія, авторка знаменитих романів «Джейн Ейр»Шарлотта Бронте, всесвітньовідомий вчений Альберт Ейнштейн, письменник Лев Толстой, композитор Петро Чайковський. Ось тепер і розжився наш керівник області. При зарплаті 10 тисяч 944 гривні у місяць.

Сайт, на якому аналогічний годинник В.Хоптяна продають за 91 тисячу $ . Найдешевший швейцарський годинник там коштує 15 тис. $
Днями Валентин Хоптян “козирнув” годинником цієї ж швейцарської марки Patek Philippe , але елітного класу – Perpetual Calendar 5940J, номінальна вартість якого 91 тисяча 400 доларів. Принаймні, таку ціну виставили на одному із сайтів України. Скільки такий годинник коштує у столичних бутіках, можна лише здогадуватись

Що до інших годинників губернатора із серії Patek Philippe, то в Україні їх можна купити від 15 тисяч доларів. Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” зателефонувала до кількох столичних магазинів з продажу елітних годинників і нам підтвердили цю ціну.

Сподіваємось, що губернатор не відбудеться черговим мовчанням, як після аварії його службового автомобіля.

Ще більшою дурницею буде твердження прес-служби, що Валентин Антонович колекціонує …китайські підробки швейцарських годдиників за 500-900 гривень. Питання за які кошти губернатор найскромнішої за економічними показниками області України може собі дозволити такі дорогі речі? Чому пан Хоптян не вніс їх в декларацію? Якщо йому їх подарували, то чи не є це прямою ознакою корупції і чому ж годинники не були внесені в декларації?

Коментарі вимкнені.