Випускниці тернопільської школи №20 розповіли про особливий день (фото)

Випускниці школи №20 11-А класу поділилась з “Поглядом” своїми емоціями та враженнями від випускного.

Люда Мазур:  Зі самого ранку примхи погоди внесли свій невеликий вклад у випускний! Проте це не вплинуло на святковий настрій випускників.Особисто я не так розстроїлась за погоду, як за те, що я більше не буду навчатись у своїй рідній школі, де провела 11 років, де були і сумні, і радісні хвилини, де ми переживали першу закоханість та перші сльози через оцінки! Здавалося, що це ніколи не мине, проте ми помилялися… Ми отримали свої заповітні атестати! І в 16.30 почалася піша хода до міського стадіону, на половині дорозі перестав падати дощ і колону випускників весело супроводжувало сонечко.
На стадіоні була надзвичайно хороша атмосфера, відбулося яскраве дійство з участю Скрябіна, яке запам”ятається колишнім учням і батькам веселощами та відчуттям нового життя,яке чекає їх попереду.
Після всіх урочистостей, я зі своїм однокласниками та батьками відправилися святкувати у ресторан, де на нас чекали веселощі та хороша забава.Випускний вечір дуже швидко пролетів і ранком за традицією ми пішли зустрічати сонечко до озера, воно посміхнулося всім випускникам і показало свої промінчики…
Всі були замучені, проте з хорошим настроєм. І ось і все, день якого ми всі чекали з нетерпінням пройшов, і він залишиться у нашому серці на дуже довгий час.

Наталя Тулай: Звичайно, що емоції після випускного і під час нього просто шалені! Зранку 1 червня настрій трішки впав,оскільки на вулиці холодно,падав дрібний дощ. Але як тільки ми всі зібралися в школі,я разом із своїми однокласниками забули про негоду. Всі мали святковий настрій!! А парад випускників вийшов просто шикарний,незважаючи на дощ. Одним словом ніколи не забуду цю подію!

Як розповідає Оксана Федюк, зранку думала, що через дощ парад не відбудеться.

“Коли  прийшла до школи, то казали, що я, як відома зірка, тільки не вистачало червоної доріжки. На вручені атестатів класний керівник Геляс Ірина Ігорівна вручила мені грамоту “Неповторна усмішка”. Також на святі біла моя подруга Діана, яку я чекала, мені було дуже приємно, що вона прийшла. Звичайно протягом 11-ти років були і сварки і радісні моменти… Ніколи не забуду наші поїздки з класом у Карпати. Школа-це другий дім, де я знайшла багато друзів. Думаю, що ми з класом будемо приходити у гості до своєї улюбленої класної кервніички.  Буду дуже сумувати за школою”.

Юля Ваврик:

“В школі взагалі проходят незабутні враження. Люблю усіх вчителів – від першої вчительки Валентини Миколаївни, і до класного керівника Ірини Ігорівни. Моє шкільне життя проходило на різних олімпіадах і змаганнях з фізкультури. Вчитель Світлана Степанівна вкладала дуже багато зусиль, щоб ми перемагали. Однокласники у мене усі чудові. Кожен талановитий по-своєму. На мою думку, наш клас є дуже сильний у навчанні і я впевнена, що у кожного здійсняться мрії, чого я їм і бажаю…

 

 

Бажаєте і Ви розповісти про свій випускний, про улюблених учителів та друзів – пишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua.

Коментарі вимкнені.