Безпритульних тварин в Україні відстрілюють, труять та спалюють живцем (відео)

Безпритульних тварин в Україні відстрілюють, труять та спалюють живцем у крематоріях. Про це заявляють захисники тварин.

Кажуть у такий спосіб влада намагається швидкими темпами розв’язати проблеми безпритульних тварин до Євро 2012. Зоозахисники кажуть – грошей для гуманної боротьби з вуличними собаками – державі вистачає. Цьгогоріч лише київська влада  виділила на стерилізацію близько десяти мільйонів гривень. Та їх витратили не за призначенням. Якщо найближчим часом ситуація не зміниться, представники громадських організацій обіцяють провести акції протесту під посольствами України у Європі.

Тамара Тарнавська, Президент Міжнародної громадської організації “Товарситво захисту тварин “SOS”: “Нічого не робиться при всьому при цьому. Що влада зробила? Легко купує набої для розстрілуі отруту і потім розповідає захисникам тварин і громадянам, що це якийсь міфіічні громадяни міста отруюють, відстрілюють. Влада нічого зробити не може. Якщо ти звертаєшся до міліції, у тебе не приймають заяву або приймають і не відповідають, або відповідають, що факти не підтверджуються – все”.

 

-1 thoughts on “Безпритульних тварин в Україні відстрілюють, труять та спалюють живцем (відео)

 • 23:40 | 29.06.2011 о 23:40
  Permalink

  а де відео з отруєними спаленим чи заструленими собаками.?

 • 10:07 | 30.06.2011 о 10:07
  Permalink

  Люди забули що відповідають за менших. Своїх тварин вдома бережуть а на чужих їм наплювати. Моя хата скраю- типове життя пересічних українців. На жаль, красти гроші і мучити тварин- так стало природньо,що мало хто й задумується про якусь там собаку, от тільки чи ці люди є ще людьми???
  Думаю, що кожен хто вважає себе людиною, повинен взяти участь в таких протестах!

 • 17:16 | 3.07.2011 о 17:16
  Permalink

  Якщо людина ставить байдуже до проблеми із бродячими собаками – це не ознака того, що їй пора задуматися про свій статус людини. Так як, не дай Боже, легко потрапити в категорію людей, які ставляться різко негативно – зрозуміло, із якої причини.

  Імхо, але мені здається, що є категорія людей, які завжди готові протестувати: якщо собаки покусали когось – щоб їх (собак) перестріляли, завтра покажуть відео із жалісливими мордочками – щоб нагодували і залишили в спокої. Одні емоції.

 • 22:14 | 3.07.2011 о 22:14
  Permalink

  це не має нічого до емоцій, це має відношення до позиції загалом.

 • 19:13 | 8.07.2011 о 19:13
  Permalink

  Ну ось… А я так хотів подивитися на відео з відстріленим, отруєним і наживо спаленим у крематорії псом. Ех, розчарували. :))))

Коментарі вимкнені.