Чиновник захищає Михайла Гладкого, але суд підтримує мешканців Тернополя (відео)

Фото 20 хвилин

Вже три роки продовжується конфлікт між родиною тернополянина Руслана Ліштаби та депутатом міської ради від “Свободи”, головою комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі Михайлом Гладким.

Нагадаємо, що ще 17 липня біля ресторану “Братислава” можна було спостерігати сутичку між хлопцями на дорогих автомобілях, високопосадовцями з міської ради та пересічними тернополянами.

Сьогодні, 11 січня, конфлікт між міськими чиновниками і власниками отримав  продовження. Нині земельне питання взялись вирішувати за допомогою екскаваторів.

Заїзду до власного приміщення родина Руслана Ліштаби не має вже кілька років, розповідає чоловік. З трьох боків будинок оточують приватні ділянки. З четвертого – паркування, мурована огорожа та альтанки. Їх три роки тому збудували сусіди  – ресторан “Братислава”.

Руслан Ліштаба, син власника земельної ділянки: “Самовільно, незаконно, без будь-якого дозволу. Це все написано і в листах прокуратури, і суди ми всі вигравали. Всі сказали – незаконно. Стіну вимурував півтора метри перед нашим входом і засипав це все землею. Потім заасфальтував і поставив машини, щоб ми туди не могли зайти, на свою ділянку і в свій готель”.

Начальник управління технічного нагляду Тернопільської міськради пояснив: стіну саме на цій ділянці збудували через загрозу зсуву за гроші інвесторів. Торік вже забудовану ділянку передали на баланс міськради. Тому вони  захищають комунальне майно.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: “Ми приймали згідно рішення виконавчого комітету.  Для мене рішення виконавчого комітету є законною підставою прийняти на баланс”.

Руслан: – Як ви могли прийняти стіну в комунальну власність, якщо вона незаконно збудована? Де документи на неї?

Вітик: – Є.

Руслан: – Ви брешете.

Батько Руслана: – Де вони є? Немає, тому що в мене є всі відповіді. З держбудконтролю нема дозволу. Його штрафували..

Рішення виконавчого комітету родина Ліштабів оскаржила у суді. Заяву в прокуратуру планують подавати і комунальники.

ТВ-4

-1 thoughts on “Чиновник захищає Михайла Гладкого, але суд підтримує мешканців Тернополя (відео)

  • 20:59 | 11.01.2013 о 20:59
    Permalink

    а ще вчора там так красиво все було… дійсно було зручно запаркуватись і порядок був

Коментарі вимкнені.