Депутат Лукін каже, що держслужбовець Стець впала сама. Триває розслідування (подробиці скандалу в тернопільській міськраді)

8 листопада у міську раду викликали і охоронців приватної фірми, і міліцію. А все тому, що депутат міської ради Василь Лукін спровокував скандал в кабінеті організаційного відділу.

«Погляд» дізнався думки з цього приводу у начальниці організаційного відділу ради Наталії Стець, ініціатора сварки Василя Лукіна та правоохоронних органів.

Керівник організаційного відділу ради Наталія Стець:

–       В п’ятницю, близько 15.00 в наш кабінет увійшов депутат Лукін з трьома невідомими чоловіками. З шафи, у якій знаходяться течки з документами, депутат без жодних пояснень взяв папку. Сказав, що йому потрібні копії певних документів. Я зауважила йому, що там знаходяться документи суворої звітності, з інформацією про персональні дані громадян, тощо, копіювання можливе лише з погодження вищого керівництва, – пригадує події того дня Наталія Стець.

Незважаючи на зауваження, один із «непроханих гостей» взявся до копіювання з допомогою ксерокса, який розташований в кабінеті оргвідділу, стверджує жінка. Але дана техніка потребувала особливих знань та навиків користування, тому незнайомець не зміг нею скористатися. На прохання керівника відділу, припинити самовольство і представитися, чоловік не відповів. Василь Лукін же представив чоловіків, які прийшли із ним, як звичайних громадян. При цьому, Наталія Стець переконує, що чула запах алкоголю від невідомих чоловіків.

–       В цей час я перебувала в кабінеті одна, тому почала кликати на допомогу. Бо депутат поводився агресивно, видираючи з рук папку штовхав та погрожував фізичною розправою, звільненням з роботи. На крик збіглися колеги.

За цей час вона добряче “натерпілася страху”, каже, що отримала стрес, адже їй погрожували фізично сильніші чоловіки.

Охоронець міської ради викликав приватну охоронну фірму, розповідає Наталія Василівна. В цей час Василь Лукін викликав міліцію.

–       В кабінеті було дуже багато людей. Незважаючи на правоохоронців та зйомки інциденту на мобільні, Василь Лукін і далі поводився нахабно і грубо. Він стверджував, що згідно Конституції має повне право вивчати будь-які документи, пов’язані з діяльністю міської ради, в будь-якому підрозділі міської ради, без жодних звернень та запитів.

Весь інцидент тривав близько години, пригадує Стець Наталія. Потім вона ще приблизно стільки ж давала пояснення правоохоронцям. Тоді жінка поїхала у травмпункт, оскільки відчувала біль при руху кисті правої руки. Каже, що відчувала себе приниженою через таку нахабну поведінку чоловіків.

У травмпункті потерплу обстежили спеціалісти. Поставили діагноз забій м’язової тканини та підшкірна гематома правого передпліччя, закрите пошкодження зв’язкового апарату правого променево-зап’ястного суглобу. Також її направили на рентген.

Депутат міської ради Василь Лукін:

Іноформація про побиття працівниці організаційного відділу міської ради Наталії Стець не відповідає дійсності, стверджує депутат Василь Лукін. Він розповів «Погляду» свою версію подій тієї п’ятниці.

–       8 листопада я зі своїм помічником-консультантом та представником преси був у міській раді у кабінеті оргвідділу. Ми хотіли ознайомитись із документами. Ще раніше я надіслав велике депутатське звернення, щоб вони мені надали протоколи постійних комісій: адмінкомісій, конкурсної комісії, комісій про забезпечення житлом. Вони на більшість моїх звернень відповіли, що я можу ознайомитись із документами у міській раді. От тому я і прийшов у цей кабінет, щоб переглянути ці документи.

Василь Лукін стверджує, що керівник оргвідділу ради Наталія Стець, а також секретар міської ради Турський бояться надати йому затребувані документи, аби він не викрив фальсифікацій. Зокрема оборудки з землею, з комунальним майном. За його словами, на сьогоднішній день відкрито ряд кримінальних впроваджень по цих фактах і це ще не кінець. Щоправда, детальніше розповісти про факти зловживань пан Василь не може  – посилається на таємницю слідства.

Також Василь Лукін відмовився надати відео, яке він, за його словами знімав у кабінеті оргвідділу міської ради. На ньому, каже депутат, видно, що 8 листопада у кабінеті оргвідділу перебували Наталія Стець, Ігор Турський та багато дівчат. Вони відзначали свято Дмитра. Ігор Турський начебто просив, аби «гості» дали їм посвяткувати.

–       Я все знімав на мобільний телефон, але надати не можу, бо може бути таємниця слідства. Але Наталію Стець я не бив. Швидше всього її, можливо, міг чоловік побити чи після свята Дмитра десь впала. Я до неї рук не прикладав.

Василь Лукін стверджує, що того дня він також перебував біля травмпункту, де Наталію Стець обстежували лікарі. Але не пояснив «Погляду», чому саме знаходився біля цього лікувального закладу, знову ж таки, посилаючись на таємницю.

–        Перебував там і мій помічник. Чоловік Наталії Стець налетів на нього, почав погрожувати, що повідриває йому органи і зітре його з лиця землі. Свідків цьому було багато.

Начальник сектору зв’язків із громадськістю Управління МВС в Тернопільській області Петро Колісник:

Начальник сектору зв’язків із громадськістю Управління МВС в Тернопільській області Петро Колісник також прокоментував цю ситуацію «Погляду». Він підтвердив, що на виклик відреагували та приїхали працівники міліції. Проте каже, що висновки робити ще рано, адже відкрито провадження і триває розслідування.

Юрій Романович, Люба Вовк, Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Депутат Лукін каже, що держслужбовець Стець впала сама. Триває розслідування (подробиці скандалу в тернопільській міськраді)

 • 16:32 | 14.11.2013 о 16:32
  Permalink

  брехло смердюче. Щоб вигородити себе бреше цинічно. Ніхто в міській раді нічого не святкував. Це може підтвердити і міліція. А те що чоловік погрожував помічнику, то він не правий. Рило і лукіну і помічникам треба було натовкти. Думаю так і буде наступного разу….

 • 18:40 | 14.11.2013 о 18:40
  Permalink

  Хто хоч раз спілкувався з цим Лукіним, то міг легко зрозуміти наскільки це рідкісна квінтесенція рагулізму, бидлізму і тупізму.

 • 18:50 | 14.11.2013 о 18:50
  Permalink

  Рекомендую дивитись он-лайн трансляції сесії міської ради. Кілька разів я попадав на моменти, коли Лукін при розгляді якогось питання читав щось з листочка під дружній сміх інших депутатів. Виявлялось, що він плутав і читав коментарі, котрі відносяться до зовсім іншого питання. А копіювати всі під ряд документи він напевне хоче, бо не знає які з них важливі, а які ні. Хоче щоб хтось з розумніших людей йому пояснив що саме він наксерив :)))) Опозиія мали ше дякувати Партії Регіонів, що вона підбирає собі таких представників. Ліпшої контрагітації годі й придумати!

 • 18:58 | 14.11.2013 о 18:58
  Permalink

  Лунін – біснувате мурло, без культури, інтелекту та елементарної людяності. Захотілось мудаку стати депутатом, прийшов в штаб регіоналів, ті йому заспівали 30000 баксів, той погодився. Як депутат, Лукін ніякий, прийом громадян на окрузі не робить, людей не слухає і не чує, тільки піариться. Це його не перший і не останній кримінал. Стець молодець! Дибілам такого попускати не можна!!!

 • 19:34 | 14.11.2013 о 19:34
  Permalink

  з вище прочитаного – зрозуміло, що то не чоловік – а бидло. Яка б ситуація не була, але жінка, то є – жінка. Щось забагато посилань на таємницю слідства в Лукіна, щось явно не чисто або розуму ого як нехватає, щоб коректно прокоментувати ситуацію. За те руками махати вміє на жінок.

 • 19:41 | 14.11.2013 о 19:41
  Permalink

  Вася, ти справжня скотина! Я тебе на голову фракції ставив не для того щоб ти дівчат бив! Казав мені Орко Муц, що ти не з повна розуму, а я не вірив. Рекоменую на наступні партійні збори взяти банку вазеліну. Кара буде тривалою і жорстокою!

 • 20:04 | 14.11.2013 о 20:04
  Permalink

  такого клоуна, як Лукін ще варто пошукати))))))) він реально дибілкуватий!!! послухайте його виступи на сесії – все стане зрозуміло

  • 02:17 | 15.11.2013 о 02:17
   Permalink

   А чого так переживати за документи, просто дала та й все, а навіть якщо намутили ,то відповідати буде Турський та решта

 • 22:08 | 14.11.2013 о 22:08
  Permalink

  ВИДНО ТОЙ ЛУКІН РУКОБЛУДНИК , ЯКЩО НЕ ЗНАЄ ДЛЯ ЧОГО ЙОМУ БОЗЯ РУЧКИ ДАЛА.
  А ТЕ ЩО ГОВОРИВ ЧОЛОВІК НАТІЛІЇ В СТОРОНУ ЛУКІНА ,ТО НАЙ СЯ ДІЄ БОЖА ВОЛЯ .ТА НЕХАЙ НЕВІДСОХНЕ ЯЗИК ПРОСЯЩОГО ПРО ДОПОМОГУ ,ЯКЩО САМ НЕЗМОЖЕ ЧОЛОВІК НАТАЛІЇ ТО Є КОМУ ПОМОГТИ ,ПОВІДРИВАТИ ТІ ОРГАНИ В ЛУКІНА ,ЩОВ ТУАЛЕТІ НЕ МАВ ЧИМ СТРУСИТИ ПІСЛЯ ОБЛЕГЧЕНІЯ І СТЕРТИ З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ СІЄЇ НЕЧИСТЬ ПОГАНУЮ

 • 00:55 | 15.11.2013 о 00:55
  Permalink

  А до чого тут Петро Гоч,в нього що своїх проблем мало

 • 00:59 | 15.11.2013 о 00:59
  Permalink

  А чего так заметушилися дописувачі сволотівські,чи їм приємно як їх обкрадають кожної сесії на мільйони гривень

 • 01:06 | 15.11.2013 о 01:06
  Permalink

  З ким ви боретесь, в Лукіна серйозні зв’язки і навіщо йому та міська рада

 • 01:19 | 15.11.2013 о 01:19
  Permalink

  Клятою Гіппократа підтверджую що Стець дійсно після гарної попойки на Дмитра впала чисто сердечно на підлогу і побила свою шуфляду, більше не буду

 • 01:31 | 15.11.2013 о 01:31
  Permalink

  Ви не за тим дивитесь ,насправді в міській раді зібралась реальна ОЗГ,і я думаю що ближчим часом прокуратура і міліція наведе порядок,бо щось не дуже хочеться що кожної сесії розбазарювали майно тернопільськоі громади

 • 01:33 | 15.11.2013 о 01:33
  Permalink

  Що ви таке розказуєте,міліція і прокуратура заочно з ними,вони міську раду кришують

 • 01:34 | 15.11.2013 о 01:34
  Permalink

  А я то думаю що Лукін говориться,говориться,а вони не реагують

 • 01:36 | 15.11.2013 о 01:36
  Permalink

  А Турський клоун забув як два слова докупи не вмів зліпити,а тепер такі заяви моцні вигукує

 • 01:47 | 15.11.2013 о 01:47
  Permalink

  Безсовісні люди що помішали нормально по святкувати Дмитра

 • 01:49 | 15.11.2013 о 01:49
  Permalink

  А я би закрила двері і до святкувала

 • 02:19 | 15.11.2013 о 02:19
  Permalink

  Правильно треба було віддати ті кляті документи,думаю що замутити не так то просто

 • 11:31 | 15.11.2013 о 11:31
  Permalink

  Лукін мурло, ви на нього подивіться, все само собою зрозуміло!
  Шкода жінку. Нічо не може оправдати піднняття на жінку руки

 • 14:57 | 15.11.2013 о 14:57
  Permalink

  Шкода жінку за те що прикриває документи про робазарювання землі і комунального майна, це по твоєму правильно Рома

 • 14:59 | 15.11.2013 о 14:59
  Permalink

  Шкода не жінки а птічки

 • 15:01 | 15.11.2013 о 15:01
  Permalink

  А Лукін герой, можна позавідувати

 • 15:06 | 15.11.2013 о 15:06
  Permalink

  До Роми, ми ж з тобою домовились,таку єрунду не писати, чим він тобі вже не вгодив, все правильно він робить

 • 15:34 | 15.11.2013 о 15:34
  Permalink

  Лукін – позор міської ради!

 • 23:55 | 15.11.2013 о 23:55
  Permalink

  А може це свобода в міській раді – позор для Тернополя

 • 23:58 | 15.11.2013 о 23:58
  Permalink

  Це саме легше обкрадати тернополян і казати я нічого не знаю

 • 00:00 | 16.11.2013 о 00:00
  Permalink

  Після таких зловживань міліція повинна встановити розміри збитків від обкрадання в міській раді

 • 11:35 | 16.11.2013 о 11:35
  Permalink

  Все нормально в лукіна з законом.

 • 11:44 | 16.11.2013 о 11:44
  Permalink

  До лукіна ніколи не було ніяких претензій. Але хто його так боїться аж самому цікаво.

 • 11:35 | 21.11.2013 о 11:35
  Permalink

  – Да у меня на мошонке больше морщин, чем извилин в эго мозгу..

Коментарі вимкнені.