Хлопці, які загинули в аварії на Тернопільщині, були п’яні – стверджує пасажир автобуса

Сьогодні у жахливій аварії загинули троє хлопців у віці від 20 до 23 років, мешканці  селища міського типу Вишнівець, що на Тернопільщині.

Аварія сталась 22 квітня біля с. Колодне у Збаразькому районі.

“Жигуль”  в  якому їхали мешканці Тернопільщини виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автобусом із 30-дітьми, який їхав з Чернівців до Києва.

Як розповідає пасажир автобуса, автобус їхав зі швидкістю 40 км/год, коли на зустрічну смугу вилетіла «дев’ятка». За його словами водій навіть не намагався зменшити  швидкість.

«Наш водій вдарив по гальмах, автобус зупинився. У цей момент сталося зіткнення. Ніхто з пасажирів не те що не постраждав, а навіть не злякався.  Водій і пасажири «дев’ятки» явно були п’яні – від ВАЗу на кілька метрів тхнуло перегаром. Пізніше приїхали родичі одного з хлопців, які були в машині, вони говорили, що того вечора водій «дев’ятки» був на якийсь гулянці, напився та в повному «неадекваті» сів за кермо», – говорить пасажир автобуса.

За інформацією «Взгляд»

-1 thoughts on “Хлопці, які загинули в аварії на Тернопільщині, були п’яні – стверджує пасажир автобуса

  • 13:57 | 25.04.2013 о 13:57
    Permalink

    Та ні це не пяний писав, а той хто ще мабуть не втрачав близької і дорогої людини! Неможна судити когось по вчинкам,а краще дивитись за своїми! І не забувай про закон бумеранга, бо дійсно вернеться! А шофер може стверджувати що завгодно, йому потрібно вигородити себе що він нівчом не винен!

  • 21:49 | 26.04.2013 о 21:49
    Permalink

    Редактор статі сам на підпитку і … яких 40км/год… які удари погальмах… 1.кожен водій знає шо таке дорога і даже якщо припустити його швидкісьть в 40км він немігби зупинити автобус ,,Наш водій вдарив по гальмах, автобус зупинився”… 2. і даже якщо зупинивби автобус то зіхавби на узбічя нестоявби на проізджі частині і уникби зіткненя… 3. а за перегар – редакторе ознайомся з матеріалами справи і тоді пиши… свої домисли… …і тим більше я знаю з якою швидкість їздять рейсові автобуси, а щей київські… мало того я сам водій і був в різних ситуаціях… ніхто незнає шо чекає за поворотом…!!! А твоі домисли редакторе галімі!, ти неознайомившись із справою і накатав статтю яка немає логіки і смислу…!!!

Коментарі вимкнені.