Голова правління ВАТ „ТО „Текстерно” викликала до незадоволених працівників міліцію

Без грошей, без пільг та фактично без роботи залишились сотні працівників ВАТ “Тернопільське об’єднання “Текстерно»». Вимагати змін та оплати за простоювання підприємства вони прийшли під стіни підприємства у вівторок, 12 березня.

Загалом до керівництва працівники мають здесяток претензій. Захищати свої права працівники, за їхніми словами, спробували у судах. Однак жодна структура не може вплинути на зміну ситуації.

– Та нема в кого запитати, – скаржаться люди. – Керівники мають нас за бидло і називають так само. Ми кажемо їм «наймемо адвокатів», а вони, що наймуть тоді два. Бо мають гроші і нічого ми не зробимо.

Люди обурені тим, що більшу частину року підприємство не працює. Відтак люди сидять по домівках, і, звісно, без зарплат. На всі скарги у адміністрації відповідь однаково: «Не подобається, то звільняйтесь». Окрім нарікання на простоювання, скаржаться люди й на не оплату лікарняних та перешкоджання в отриманні пільгової пенсії, нелюдські умови праці – робота у вологих, холодних цехах з пліснявою.

Однак отримати будь-яке пояснення від адміністрації під час зборів людям не вдалось. Голова правління не тільки не вийшла до працівників, а й відмовилась спілкуватись із ЗМІ та викликала міліцію.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.