Нові несподіванки від секти на Співучці

Територія біля каплички сектантів у парку Національного Відродженняв Тернополі і далі розбудовується.

Вежа, яка сягає мало не третього поверху (див.фото) зовсім несподівано з’явилась поблизу Співочого поля в парку Національного відродження на території, яку самозахопили, як їх прийнято називати, сектанти.

Сталося це так несподівано, що влада навіть не встигла зреагувати. Хоча всі можливості для цього були. Управління парків очолює не просто директор, а депутат міської ради пан Липка. Спеціально для наведення порядку (пригадаймо передвиборче гасло) була створена муніципальна поліція. Зрештою, сам міський голова Сергій Надал, звинувачуючи черговий раз попередників, постійно дивувався: як так, будували і ніхто не бачив, адже це не справа одного дня.  І от сектанти зробили «сюрприз» вже Сергію Віталійовичу, покаравши його за самовпевненість. І сталося це саме напередодні такого розрекламованого свята оновленого з нагоди 25-ліття Співочого поля.

Тепер питання виникають вже до самого тернопільського мера: як так, що маючи всі важелі управління містом, несанкціоновану капличку не лише не демонтували, але і не зупинили її подальшу розбудову?

Чи буде відповідь на це просте питання – вже неважливо, адже тернополяни чекають на реальні справи, а не чергові звинувачення чи обіцянки.

P.S. Коли автор цього матеріалу в неділю  прогулювався разом з сімєю парком Відродження, то проходивши повз ту «капличку»,  зауважив, що по периметру стояли «жіночки в хусточках». На питання: «А ви, пані, що, охоронці культової споруди?», жінки відповіли: «Так! І ми нікого не пустимо сюди» А коли я спробував сфотографувати новозбудовані «маєтки» секстантів, то почув прокльони не тільки на свою адресу…

«Переваривши» враження від цієї прогулянки, хочу попросити міського голову Тернополя, свободівця пана Сергія Надала – ну якщо вже не вийшло Вашим попередникам привести до ладу ситуацію з самозахопленням комунальної паркової землі в Тернополі, то зробіть, будь-ласка, хоч Ви якісь дієві кроки, щоб Ваших виборців, християн, не проклинали «жіночки в хустках» … Ви ж сободівець, а саме ця політична сила ревно декларує відстоювання основ традиційної церкви на Україні….

Олекса Ярич, «ТТ»

 

-1 thoughts on “Нові несподіванки від секти на Співучці

 • 22:45 | 23.08.2011 о 22:45
  Permalink

  Гнати тих сектантів треба. і то не залежить від влади. громада або є, або нема. а влада має бути тілько поводирем

 • 09:38 | 24.08.2011 о 09:38
  Permalink

  думаю, діло не в грошах. а влюдському пересуді. не кожен зможе витримати, якщо його асоціюватимуть з тим, хто повалив церкву. і неважливо яку, бо образки вони там само купляють, що і решта

 • 09:38 | 24.08.2011 о 09:38
  Permalink

  Пана Сергія, вже запросили на урочисте відкриття!

 • 22:47 | 24.08.2011 о 22:47
  Permalink

  Панове, а то про яких сектантів йдеся тутка мова? — москальсько-православних чи то римо-католицких чи но суміш тихвово двох в тойво, греко-католицку?

 • 10:45 | 25.08.2011 о 10:45
  Permalink

  спалити капличку разом з сектантами, коктейль молотова не важко зробити.

 • 10:59 | 25.08.2011 о 10:59
  Permalink

  збираемось на мітинг

Коментарі вимкнені.