Організатори весільного фестивалю готують позов до телеканалу “1+1”

«Лесбійське весілля» або «Їх ніхто не схотів» – так тітоньки коментували парад наречених у Тернополі у сюжеті на телеканалі «1+1».
Цей сюжет викликав чимало незадоволення серед учасників параду та жителів міста.
Учасниці параду навіть створили групу в соцмережі «В контакте», у якій закликають бойкотувати телеканал. Організатори свята зараз консультуються з юристами, щоб можна було подати позов до суду у зв’язку із публічною образою учасниць параду.

 

Юрій Шкільняк, організатор параду:
Ми не хочемо залишити це просто так. Якби нам просто зіпсували настрій, то це одне. В даному випадку образили честь та гідність багатьох дівчат, які приймали участь у параді. Образили честь міста, в якому ми живемо. Показали це на всю Україну. Вигадали заголовок такого характеру, після якого хочеться запитати, що вони думають про парад випускників та парад курсантів суворовських училищ… Це просто жах! Ми всі – організатори, учасники, настільки обурені цим репортажем, що не можемо залишатись осторонь та готуємось до певних дій. Також розпочинаємо збір голосів під електронною петицією для подачі в національну раду з питань телебачення і радіомовленння.
Хотіли зробити, щось таке, щоб про наше місто говорили. Говорили позитивно, а не про те, що тут лесбійські паради ходять. Слова ведучого ТСН Віталія Гайдукевича вкрай образливі. Якщо вони і хотіли пожартувати, то їм це не вдалось. Не можна п’ятирічних чи дев’ятирічних дівчаток називати лесбійками.

Лариса Римар, голова Тернопільської обласної асоціації жінок:
Некоректне було висловлювання щодо такого прекрасного заходу. Більше того, я як жінка розумію, що так говорити про жіночу красу і так спотворювати, вульгаризувати – це не завдання засобів масової інформації. Центральний канал так провінційно передав враження якихось бабусь чи сторонніх учасниць. Вони мали б пряму мову показати чи синхрон… А загалом, дуже погано те, що засоби масової інформації, які створенні для того, щоб в першу чергу формувати громадську думку, займаються нагнітянням нездорових тенденцій. Зараз в нашому світі стільки поганого, що хтось мав би переконувати у зворотньому. Тим більше, що відбувся такий цікавий захід. Мої знайомі, вже заміжні, брали у ньому участь. Це стало для них святом душі, краси, кохання. І нічого вульгарного в цьому не було.

Наталя Рибак, переможниця параду:
Про сам сюжет мені розповіли батьки. Я не повірила спочатку, кажу їм: «Ви недодивились щось». Але заглянувши в інтернет, була просто вражена. Якщо я виграла, то виходить, що я – головна лесбійка? Сподіваюсь, що організатори параду зв’яжуться з телеканалом, аби ті привселюдно вибачились.

Оксана Фаріончук, учасниця параду:
Цей сюжет побачила в інтернеті. Мені дуже не сподобалось порівняння. І навіть якщо це був жарт, то зовсім не коректний. Думаю, що це піар-хід телеканалу «1+1». Мене підримують усі знайомі.

Петро Воробець, батько неповнолітньої учасниці:
У параді брала участь моя дев’ятирічна донька. Я навіть не можу передати тих емоцій , які вона отримала від дійства. Та й я сам отримав масу позитивних відчуттів. Дуже радий, що вона реалізувала себе в такий спосіб. Але захід, який приніс купу позитиву учасникам, спостерігачам, тернополянам – телеканалом «1+1» був спаскуджений в «корінь». Цікаво глянути в очі людям, які цей сюжет зробили. Якщо все просто надумане, то я не розумію мотивації. Дитині про сюжет не кажу. Як 9-річній дитині пояснити термінологію, яку використано в сюжеті?? А, по-друге, просто не хочу її розчаровувати. Моєму обуренню немає меж. Зараз організаторами готується звернення до відповідних структур – я повністю його підтримаю. І не лише я.

Автор сюжету Світлана Павук відмовилась надавати коментарі, мотивуючи це тим, що усі права на новину знаходяться у телеканалу «1+1» і запропонувала контакти юристів шукати самотужки. На сайті телеканалу є лише електронна адреса, на яку ми подали запит. Наразі чекаємо на відповідь.

-1 thoughts on “Організатори весільного фестивалю готують позов до телеканалу “1+1”

 • 15:33 | 29.06.2011 о 15:33
  Permalink

  Народ. Та що ж ви робите?
  Ні я, ні мої знайомі про це “лесбійське весілля” не знали до того часу, поки ви самі ж не написали інформації і не розмістили її в інтернеті.
  Самі собі репутацію портите.
  (чи то такий крутий піар?)

  • 16:20 | 29.06.2011 о 16:20
   Permalink

   http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=383447777&items=32527&type=0
   ну в мене на роботі цю тему сьогодні всі обговорюють… Може хтось і не знав, але чимало людей говорить, навіть судячи з коментарів. Мені от було цікаво, чи робитимуть шось організатори після того сюжету…
   якшо доведуть справу до кіця – молодці!
   хоча – чорний піар, теж піар, може в тому й позитив якийсь є)

  • 12:17 | 1.07.2011 о 12:17
   Permalink

   Усім, кому не байдуже!
   http://www.petitions247.net/parad
   збір підписів під петицією про захист честі та гідності тернополянок
   і розсилайте максимум людям!
   Піднімаєм місто на ноги!!!!

 • 16:09 | 29.06.2011 о 16:09
  Permalink

  ви самі не подумали що тут за коментар оставили, ображати не буду ви це самі зробили.
  який ще піар? людино проснися, реклама про данйи проект була на кожному стовбі міста місяць часу, в цілій кучі веб сайтів і т.д. якщо ви просто людина яка хоче захистити абсолютно не розумних і пілих людей з 1+1 то це я зрозумів.
  ГАНЬБА 1+1, цей телеканал не вартий уваги народу України. якщо там працюють такі зміюки що можуть малих дівчаток обзивати.

 • 16:10 | 29.06.2011 о 16:10
  Permalink

  ПОГОДЖУЮСЬ З ПОПЕРЕДНІМ ДОПИСУВАЧЕМ. А ЖУРНАЛІСТИ “ПОГЛЯДУ” ВЧИНИЛИ НЕПОРЯДНО ЩОДО СВОЇХ КОЛЕГ. ЗАТЕ АНДРІЙ ГОЛДА ТА ІНШІ ОРГАНІЗАТОРИ ПАРАДУ З ПРИВАТНОЇ ІВЕНТ-АГЕНЦІЇ ПІАРЯТЬСЯ ТАКИМ ЧИНОМ НА ПОВНУ.

  • 17:36 | 29.06.2011 о 17:36
   Permalink

   Відколи це висвітлення усіх позиція стало називатись непорядністю))) Якщо телеканал не захотів коментувати, то їм це честі не робить.

   • 21:50 | 29.06.2011 о 21:50
    Permalink

    Це не висвітлення всіх позицій, це журналістська “солідарність” по-тернопільськи… Шановні поглядівці, ви хоч читали, що пишуть про ваших колег у соцмережах, як їх обзивають і обливають брудом у коментарях?.. і ви також кинули у них камінь… Ну, що ж, молодці…

    • 22:21 | 29.06.2011 о 22:21
     Permalink

     Ми нікого не обзивали чи підставляли. У журналістів “1+1” була і є можливість висловити свою позицію у себе на сайті чи на одному з тернопільських. Ми показали позицію людей. І солідарним потрібно бути не тільки до колег.

    • 22:35 | 29.06.2011 о 22:35
     Permalink

     це журналістська “солідарність” по Вашому це мовчати коли образили більше 70 учасниць? і не показали прямої мови людини чи редактора який це сказав! 1+1 не допустить навіть натяку на жарт з високопосадовцем нашої держави! А прості тернополяни їм до одного місця!

    • 01:26 | 30.06.2011 о 01:26
     Permalink

     Якщо журналіст лиє какашки на простих тернополянок, то інші повинні його захищати із журналістської солідарності? Даруйте!
     Я журналст, моя дружина брала участь у параді і буле безмежно задоволена, але одна недороблена журналістка спаплюжила усе дійство!
     Я б тій журналістці руки б поламав, щоб в житті не могла більше нічого писати! Гнати таких в три чорти з журналістів

 • 16:13 | 29.06.2011 о 16:13
  Permalink

  То цікався більше новинами …Дивися більше проплачині кацапські канали на кшалт 1+1 з украінофобськими ведучими…

 • 17:04 | 29.06.2011 о 17:04
  Permalink

  Друзі! Дивіться ТТБ та ТВ4 – там все файно! ПЛюньте на те 1+1, тоже мені… Канали… ха…

 • 17:40 | 29.06.2011 о 17:40
  Permalink

  Дивно читати такі коментарі. Якби обізвуть Вас чи Ваших рідних – реакція ж буде зовсім іншою. Згоджусь, що різні учасниці були, але не треба усіх під одну рівняти. Може й якісь не доробки і були. Але це перший фестиваль. Дасть Бозя буде другий-третій…

 • 18:44 | 29.06.2011 о 18:44
  Permalink

  ну 1+1=0 став каналом катастроф і поганих новин, в мене таке враження що вони тількт негатив і шукають…ну ТАКЕ ляпнути, то треба було довго думати….хай вибачаться офіційно….Андрій Голда старався, переживав, учасниці всі такі гарненькі готувалися, а тут на тобі…але люди думають інакше…успіху всім і організаторам і учасникам…

 • 22:19 | 29.06.2011 о 22:19
  Permalink

  Так канал перегнув палку…затягати по судах потрыбно. Мені самому обідно що так обізвали усю область на усю уКРАЇНУ…це не професійно…вимагаємо крові!!!

 • 22:36 | 29.06.2011 о 22:36
  Permalink

  Люди, уявіть собі таку річ.
  Мене, наприклад знає досить багато людей в Тернополі. З різних верств.
  І от на однмій з зустрічей дехто “під шафе” називає мене *********.
  То що, я маю почепити собі на лоб те, як він мене назвав і ходити наліво і направо всім про це розповідати?
  Чи краще розібратися конкретно з ним, а тоді вже, як дуже хочеться – сказати, що сталося і що людина вже вибачилася.
  Але що зроблено – те зроблено. Будемо чекати результату…

  Думаю, нелегко організаторам прийдеться. на 1+1 не настільки тупі режисери, щоб не знали, що випускати в ефір, і непогані юристи.
  А брудний піар був завжди і всюди. І я чомусь не згадую жодного випадку коли позивач вигравав.
  Згадаймо навіть Кіркорова з тою журналісткою. Місяць говорили про Кіркорова.
  Ключове слово – говорили. А хто з тих, хто чув про скандал памятає хто була та журналістка???? Зато всі памятають його.
  Кожен робить свої висновки. В правди, як завжди, купа сторін і купа облич.

 • 22:57 | 29.06.2011 о 22:57
  Permalink

  Образили гідність тернопільських жінок. в даному випадку мова іде про культурне вибачення а не щось глобальна на кшталт грошових премій. хоча 1+1 з його фінансами міг би і таке зробити.
  Схилимо голови перед образою величного Києва над провінцією і будемо мовчати?

 • 14:09 | 30.06.2011 о 14:09
  Permalink

  Звісно, є прихильники, і є ті, хто завжди буде говорити: та ви дурні, нащо воно вам здалось? ви з таких дрібниць “шкандаль” роздуваєте…
  Але якщо розібратись, то виходить приблизно наступне (не думаю, що скажу щось нове): 1+1 близько 100 людей назвали лезбіянками (чи нікому не потрібними). І якби ж не було відомо імен, якби не було вказано, де саме відбувалось дане дійство. Але ж ні! Все так конкретно, що ці образливі слова можна сміливо сприймати в свою сторону.
  Панове, а як бути з тим, що Тернопіль є тихим, спокійним, гарним містом, де злочинність на мізерному рівні, де люди вірять у Бога, де мораль все ще має хоч якесь значення. А лезбійки-це насправді таке явище, яке тернополяни не сприймають, як позитивне. І тут на всю Україну телеканал повідомляє, що в Тернополі пройшов парад лезбіянок!
  Схоже на примітивні спроби косити під Західну Європу, де гомосексуалізм є звичним явищем, спроби переплюнути Москву, де намагались провести гей-парад, а в Тернополі таки вдалось.
  Не варто дозволяти свавілля в сфері свободи слова, в сфері порушення прав людини, в сфері моралі, а також дозволяти об”єктивним джерелам інформації (хоча це спірне питання) повністю перетворюватись на байкарів.

 • 06:28 | 2.07.2011 о 06:28
  Permalink

  Ідея.
  Робимо лицарську олімпіаду під гаслом – “За наших дівчат” чи “вони нам подобаються”
  Бокс, боротьба, карате, фектування, біатлон (по асвальту 🙂 ) Конкурс на найкращий вірш на честь дами серця
  …..
  Вступ платний. Переможець отримує право на танець з дамою на свій вибір і заберає призовий фонд також він на правах Тернопільського переможця кидає виклик – рукавичку нахабному телеканалу (бажано без матюків).
  Кожен учасник заявляє чому за кого він б”ється і чого хоче.
  “Я іду в цей поєдинок за честь чарівної дівчини ла ла ла і тд ітп… хочу перемогти у турнірі щоб відстояти честь ла ла ла та кинути рукавичку підлим наклепникам і боягузам з каналу 1+1

  Що в результаті. Всі скидаються, бо ніщо так не об”єднує як спільний ворог.
  Приїзджає Притула чи ще хтось з земляків і ми маємо серйозне всеукраїнське шоу зі безплатною трансляцією, справжнім мордобоєм де всі б”ються на повну силу
  і не ненавидять удин одного.
  Головне і це наголошую – головне не перетворити справу честі на носій реклами. ніяких “За підтримки міського …” чи Спонсор поєдинку… Це уб”є весь настрій, а настрій тут головна річ.

  Хочеш проспонсорувати давай гроші і не вимахуйся. Хочеш битись іди бийся.
  Поєдинки по жеребкуванню. чи ти спортсмен, чи просто тобі подобається якась дівчина. Жереб випав виходь. Програв не страшно бо це ціна нашої перемоги. Майже всі будуть переможені але всі разом переможуть 1+1.
  Тобі Тернополе …

Коментарі вимкнені.