П’яний екс-міліціонер скоїв ДТП у Тернополі

23 листопада, близько 9.00 на перехресті вулиць Київська та Симоненка, на розі гуртожитку 9-го училища, автівка, за кермом якої, за словами очевидців, перебував колишній міліціонер, в’їхала в «зад» іномарці. Очевидці стверджують, що винуватець аварії – нетверезий.

Коли журналіст «Погляду» прибув на місце пригоди, там уже були працівники ДАІ, котрі оформлювали ДТП. Вони нічого не коментували. Один із них сів за кермо машини, котра скоїла наїзд, підняв скло вікна, розвернувся, і повіз винуватця з місця події.

Залишилися лише тернополяни, котрі постраждали. Кажуть, що встигли зробити фотографії мобільним телефоном, як авто горе-водія стояло за межами пішохідного переходу блимаючи фарами. Вони стверджують, що з винуватця, у якому впізнали колишнього міліціонера, «зроблять» тверезого і бояться, що на медосвідченні, куди того повезли, підроблять аналізи.

–         Як він може бути тверезий, якшо його за «жбари» вели? – ділилися з «Поглядом» працівники шиномонтажу, неподалік якого сталася пригода.

Офіційний коментар ДАІ читайте ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “П’яний екс-міліціонер скоїв ДТП у Тернополі

  • 11:00 | 23.11.2012 о 11:00
    Permalink

    Та канєшно заладят ту справу. якщо начальник ГАІ бере на себе вбивство людей, за гроші,, то тут панти… штуку туда? штуку сюда,, ще винуватий буде постраджалий. ще побачити, я на вітер слова некидаю …

Коментарі вимкнені.