Тернопільські міліціонери таки причетні до вбивства мера Феодосії

У липні 2013 року  народний депутат Геннадій Москаль звинуватив був тернопільських правоохоронців у збутті зброї. І фактично у причетності до вбивства мера Феодосії.

Згодом у місті розпочалась перевірка. Фахівці з Києва приїхали дізнатися, як же обріз мисливської зброї потрапив до рук криміналітету.  Але тоді  з’явилась інформація,  що рік випуску зброї, яка фігурувала у злочині 2011 року й мала утилізуватись, не збігається з тим, яке було знайдено на місці злочину у Феодосії.

«Це, швидше за все, помилка експерта, який на місці у Феодосії робив огляд обріза. Справа в тому, що рік випуску нашої зброї не збігається з тим, яке було знайдено на місці злочину. Нам з Криму надіслали фотографію того обріза. По-перше, утилізований нами обріз – 1950 року випуску, а той, з якого стріляли у Феодосії, 1959 року. Там останню цифру жахливо погано видно, але що це не нуль – однозначно, більше схоже на дев’ятку. Тому, швидше за все, кримський обріз – 1959 року випуску. По-друге, не збігається і місцерозташування номерів на двох зброях. А ще скажу, що мисливський обріз 50-го року навряд чи б кого зацікавив, тим більше – кілера», – казали  джерела в правоохоронних органах.

Вже сьогодні, 18 квітня, прокурор Тернопільщини Юрій Гулкевич розповів, що таки зброя була продана тернопільськими міліціонерами.

Прокуратура області у квітні 2014 року звернулась до суду з обвинувальним актом про підозру двох працівників УМВС України в області у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 262; ч.2 ст. 28, ч.1 ст.263; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366; ч. 1 ст. 364 КК України.

Як з’ясувало слідство у 2013 році один з інспекторів та начальник складу з озброєння відділу ресурсного забезпечення управління матеріального забезпечення УМВС України в  області, діючи за попередньою змовою, склали фіктивні документи про знищення зброї та незаконно заволоділи обрізом мисливської рушниці. Надалі, правоохоронці збули вогнепальну зброю іншій невстановленій слідством особі. У липні 2013 року з вищевказаного обрізу вбито мера міста Феодосії АР Крим.

На даний час обоє обвинувачених відсторонені від займаних посад і стосовно них суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Коментарі вимкнені.