Тернопільські молодята з гостями ледь не опинилися на вулиці, бо ресторан замовив поважніший клієнт

Фото з мережі Інтернет

Незабаром завершиться піст Петрівка і у Тернополі знову гулятимуть весілля. Хочу розповісти історію, яка рапилася з одними тернопільськими молодятами, щоб для усіх інших майбутніх подружь вона стала наукою. А стосується вона “шанобливого” відношення до клієнтів у тернопільських закладах громадського харчування. Як виявилося, “бабло перемагає добро” навіть у таких, здавалося б, дрібних та побутових ситуаціях. 

Вирішили тернополяни Іван та Марічка (імена, звісно ж, змінені), побратися. Попросили благословіння у батьків, визначилися з датою та й пішли по тернопільських барах-ресторанах обрати той, в якому скромній компанії з 25-ти родичів, буде добре посвяткувати, поспівати “Гіркая, гіркая, гіркая вода…” та смачно попоїсти.

Обрали. Домовилися із адміністратором за невеличкий ВІП-зал, який знаходиться поруч з цетральним великим залом ресторану. Записалися на певну дату, переглянули меню та заплатили завдаток – кількасот гривень.

На цю ж дату запросили дорогу родину, замовили фотографа, записалися у фотостудію. Ну, все як “книжка пише”. Перейшли до етапу вибору сукні нареченій, взуття, вельону, краватки нареченому…

Та за якихось півмісяця до узгодженої дати молодятам дзвонять з реторану, перепрошують і повідомляють, що у них з’явився клієнт, який на те ж число замовив банкет у великому залі і він не хоче, аби йому заважали гості з маленького сусіднього ВІП-залу. Відповідно молоду пару попросили… підшукати собі інший ресторан. І це в час весіль, коли знайти вільний зал в хорошому закладі, де б ще й смачно нагодували, у місті проблематично.

Молодята – в шоці. Ходили з’ясовувати ситуацію, зверталися до журналістів, вимагали зустрічі з власником. Закінчилося тим, що злякавшись розголошення такого недбалого і нешанобливого відношення до клієнтів, адміністратор особисто видзвонив кілька закладів Тернополя, аби дізнатися, у якому з них є вільний зал на таку кількість гостей саме на потрібне число.

На жаль, у запропонованих закладах молодятам не підійшло меню, інтер’єр, тощо. Вони змушені були власними силами шукати саме те місце, у якому відсвяткують таку радісну подію свого життя. Кажуть, добре що хоч завдаток віддали без жодних питань і заперечень. Проте нервів пішло більше, аніж могли б фінансово відшкодувати винуватці такої принизливої ситуації.

Отож, хочу попередити майбутні сімейні пари. Перед тим, як замовляти зал у красивих чи затишних, дорогих чи смачних, нових чи давновідомих закладах харчування нашого міста, узгоджуйте з адміністраторами, чи раптом, якщо з’явиться клієнт, який запропонує власнику більшу виручку, аніж ви, у день свого весілля ви не опинитеся з гостями просто на вулиці.

Юзя Мельник

 

-1 thoughts on “Тернопільські молодята з гостями ледь не опинилися на вулиці, бо ресторан замовив поважніший клієнт

  • 15:12 | 24.06.2014 о 15:12
    Permalink

    панорама

  • 19:28 | 24.06.2014 о 19:28
    Permalink

    Брехня… Якщо правда називайте заклад і господаря… Якщо “Погляд” сцить – не пишіть.

Коментарі вимкнені.