У Тернополі сталась страшна аварія (оновлено). Фото

ДТП Злуки страшна аварія Тернопіль

7 травня близько 21 години на проспекті Злуки в районі автозаправки зіткнулись два легкових автомобіля. Про це повідомили “Погляд” очевидці.

Вчора ДАІ не коментували даної ситуації, а очевидці стверджували, що були загиблі. Але, на щастя, ця інформація виявилась не достовірною. Загиблих не має.

Як розповідає «Погляду» інспектор відділу зв’язків з громадськістю обласної ДАІ Василь Барановський, внаслідок лобового зіткнення  автомобілів Ford та Mazda травми отримали троє людей.

Передні частини обох автівок знищені. Утім, у них спрацювали подушки безпеки. В якому вони стані потрепілі наразі невідомо.  Один із постраждалих лежав на узбіччі дороги, метрів за п’ять від розбитого автомобіля, розповідають очевидці.

Потерпілих у ДТП рятували чотири бригади швидкої допомоги.

– Десь близько 22-ї години мені черговий повідомив про аварію. Коли саме вона трапилась – точно сказати не можу. У очевидців запитував, то теж не знають, – розповів журналісту 20 хвилин заступник командира роти обласного ДАІ Василь Сміль. – Причину виникнення ДТП наразі важко сказати, адже ям на цій ділянці дороги немає. Та й освітлення ніби нормальне. Словом, слідчий саме з’ясовує ситуацію.

Слід зауважити, що на місці ДТП не були помітні сліди від гальмування легківок. Також навколо автомобілів виднілися розкидані уламки деталей та побите скло. А на узбіччі зібралося чимало перехожих, аби поглянути на аварію.

 

 

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.