Кожному шкільному приміщенню у Байковецькій громаді створили новий образ

У рамках  вивчення стану готовності закладів освіти Байковецької сільської ради до нового навчального року та з метою моніторингу готовності до реалізації основних завдань Нової української школи робоча група здійснила об’їзд шкіл.

Цікавились гості станом готовності до навчального процесу класів, коридорів, актових зал, підсобних приміщень, санвузлів, шкільної їдальні, забезпечення паливом та умовами його зберігання, організацією підвозу учнів та готовністю транспортних засобів, облаштуванням стадіонів та спортивних майданчиків, станом технологічного обладнання, водопостачання та водовідведення.

Найбільше членам робочої групи сподобалися креативні ідеї педагогічних працівників, батьків учнів 1 класу, які вони реалізували в процесі оснащення кабінетів для навчання першачків. Класні кімнати приваблюють своєю свіжістю та яскравістю, казковими візерунками та сюжетами, варіантами розстановки парт для навчання та зонуванням окремих функціональних куточків, комп’ютерним обладнанням (ноутбуки, проектори, принтери, інтерактивні дошки, програмне забезпечення).

Приємно вразили членів робочої групи окремі шкільні приміщення – оновлена їдальня НВК «Шляхтинецька ЗОШ імені О. Г. Барвінського-ДНЗ», спортивна кімната у Байківцях.

У рамках впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами забезпечено безбар’єрний доступ у всі приміщення опорної школи — встановлено пандус, облаштовано вбиральню, закуплено сходовий підйомник.

Творчо підійшли до ремонту приміщення і працівники Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», які створили новий образ кожному шкільному приміщенню: класам, коридорам, спортзалу, зробили комфортні зони відпочинку для учнів, креативно підійшли до унаочнення навчального матеріалу, озеленили територію школи.

-1 thoughts on “Кожному шкільному приміщенню у Байковецькій громаді створили новий образ

  • 01:03 | 5.09.2018 о 01:03
    Permalink

    О, видиш, в Байківцях – може бути створена й робоча група, й проведено об”їзд шкіл та, напевне, й підсумки підведено, визначено КРАЩИХ ??! Молодці ! А в цілій Тернопільській барно-баранівській області – об”їзд хоча б ОПОРНИХ, але вже майже 3 (три ) роки недоремонтованих шкіл НЕ БУЛО КОМУ ОРГАНІЗУВАТИ такий об”їзд !!! Треба нам такого безпорадного очільника в області ? Ще й історика хринового ? Там, в тому педагогічному – чи не всі – “такі” кадри клепають, як ці історики ? Треба домагатися пересертифікації тієї “кузні кадрів”, бо – щось тільки самий брак “гонить”…

Коментарі вимкнені.