Лише 10% мобілізованих тернополян придатні до служби

Виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак 26 січня провів нараду з керівниками правоохоронних органів. У ході наради він повідомив присутніх про загострення ситуації в державі та необхідність вжиття невідкладних заходів щодо безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури області, а також про проблемні питання проведення чергової хвилі мобілізації.

«У зв’язку із загостренням ситуації в державі в області необхідно створити оперативний штаб з питань безпеки громадян, а також визначити переліки найбільш важливих об’єктів життєзабезпечення, які є вразливими у терористичному  відношенні, – зазначив Іван Крисак. – Відтак, управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА повинне підготувати ці переліки для проведення аналізу та визначити ті, які потребують забезпечення цілодобовою охороною».

Окрім того, виконувач обов’язків голови ОДА наголосив на потребі підвищення контролю під час проведення медичних оглядів мобілізованих. За його словами, в області лише 10% оповіщених визнаються придатними під час проведення таких оглядів. Відтак, директорові департаменту охорони здоров’я ОДА спільно з Тернопільським комісаріатом доручили проаналізувати стан роботи медичних комісій.

Коментарі вимкнені.