Макс Кідрук представить у Тернополі новий трилер

У четвер 2 жовтня відбудеться презентація нового роману Макса Кідрука “Жорстоке небо”. Це третя книга автора, написана у жанрі трилеру. Презентація має доброчинну складову. Захід влаштовує рівненська організація “Література.РВ”. Початок – о 19.00 в арт-клубі “Бункермуз”.

Головна героїня – молода дівчина – не за спеціальністю вимушена нести на собі тягар розслідування авіакатастрофи українського літака на території Франції. За волею письменника вона постійно потрапляє у настільки складні і моторошні ситуації, що читача мимоволі пересмикує від реалістичності описаного. В книзі не бракує і комічних сцен: їх забезпечують найближчі люди героїні – чоловік та малолітні діти, також не останню роль зіграв кіт із життєвим прізвиськом Грубодупенко.

Щоб зрозуміти, як Кідруку вдається цим жанром так міцно тримати увагу не лише чоловічої, а й жіночої частини аудиторії вже третій рік поспіль – варто відвідати сам захід.

Незнайомий із творчістю і роботою Кідрука читач буде приємно здивований інформативністю та сюжетністю самої презентації. Окрім розмови про формування фабули та персонажів роману, на глядача чекає короткий екскурс у принципи літакобудування та пояснення “ключів” до “Жорстокого неба”.

Двогодинний захід – це власне презентація, спілкування у режимі “питання-відповідь”, продаж книг та автограф сесія. Щодо продажу книг, тут незайвим буде наголосити, що “Жорстоке небо” можна буде придбати на презентації за спеціальною ціною (55 грн.), нижчою, ніж у книгарнях.

Варто зауважити також, що кожен відвідувач презентації своєю присутністю підтримує українську армію, адже за рішенням організаторів частина вартості кожного квитка буде перераховуватися на потреби учасників АТО.

Цього разу тернопільська презентація вперше відбудеться у новому місці (не в книгарні “Є”, як було у попередні роки). Таке рішення Максим Кідрук прийняв навмисно, аби більше читачів мали змогу бачити і чути письменника у просторому приміщенні.

Команда “Література.РВ” організовує спільно з Максом Кідруком ще 5 презентацій: у Рівному, Острозькій академії, Луцьку (спільно з МО “стендаЛь”), Києві та Львові. Щодо останнього організатори обіцяють великі несподіванки.

Про розклад презентацій у інших містах можна дізнатися персонально у Кідрука.

Дата: 2 жовтня 2014 року

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: арт-клуб “Бункермуз” (бульв. Шевченка,1), Тернопіль

Інформація щодо квитків: (096)145-45-51 (Юлія)

Коментарі вимкнені.