На Тернопільщині за 2020 рік викрили 14 посадовців-хабарників

Протягом 2020 року співробітники Управління СБ України в Тернопільській області отримали 51 оперативний матеріал, що слугували підставою для розслідування низки корупційних злочинів, викрили 14 посадовців-хабарників, ще 4 можновладці «погоріли» на зловживанні впливом. Про ці та інші досягнення оперативників розповів у день відзначення 29-ї річниці створення спецпідрозділу БКОЗ начальник Управління Юрій Борейчук.

Загалом же минулого року за матеріалами відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю оголошено 17 підозр у вчиненні корупційних злочинів, 9 зловмисників засуджено та притягнуто до відповідальності.
Зокрема, оперативники спецслужби викрили на хабарі за сприяння у видачі водійського посвідчення керівника одного з районних секторів патрульної поліції Тернопільщини. Іншого начальника сектору реагування патрульної поліції ‒ «спіймали» на отриманні неправомірної вигоди за повернення вилученого посвідчення водія.
У вересні минулого року співробітники УСБУ затримали начальника оперативного управління Головного управління ДФС у Тернопільській області, який спільно з підлеглим, керівником відділу, вимагали у місцевого бізнесмена $37 тисяч. Натомість вони обіцяли комерсанту «пом’якшити» статтю нібито за несплату податків.
Також оперативники Управління блокувати механізм незаконного збагачення посадовців Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області, які за різні суми «винагороди» обіцяли забудовникам сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів.

Під час підведення підсумків роботи відділу Юрій Борейчук подякував офіцерам за ефективну роботу та відзначив кращих, наголосивши на важливості цього напрямку правоохоронної діяльності, як однієї з основних складових забезпечення безпеки держави.

-1 thoughts on “На Тернопільщині за 2020 рік викрили 14 посадовців-хабарників

  • 06:22 | 14.01.2021 о 06:22
    Permalink

    Vitaliy Kondratyuk
    Гарні грати… Гарний ремонт! Проте, працює ваша Тернопільська (міська та обласна) поліція – тільки на замовлення, для годиться! Мої дві заяви від 22.04.17 та 21.06.17, та одну заяву до Тернопільської обласної поліції від 03.07.17 щодо багаторічного та небезпечного для суспільства шахрайства мешканки м.Тернополя Ірини Трач – так і залишились без розгляду! Гидко на душі… Гидко!

Коментарі вимкнені.