Найгучніші авто із Західної України з’їжджаються до Тернополя

Знову Тернопіль, знову потужні, тюнінговані та найгучніші авто західного регіону України!!!

Неділя, 19 жовтня 2014 року, о 12.00 год.(резервна дата 26.10) на території Тернопільського летовища (вхід та вїзд зі сторони 5-го км) відбудеться автомобільний фестиваль.

Програма фестивалю:
– змагання зі звукового тиску та гучності фронів
– показові заїзди з автослалому
– DRIFT SHOW
– BURNOUT SHOW
– конкурс тюнінгованих авто

Ви отримаєте масу задоволення від побаченого на власні очі, та почутого власними вухами!!!

Саме в цей день 19.10.2014 ви разом зі своїми друзями зможете чудово провести час на території Тернопільського летовища!!!

Вхід та вїзд на територію 20 грн.

Частину зібраних коштів буде передано (суму буде озвучено по мікрофону) на потреби військових, які знаходяться в зоні АТО!!!

Участь у змаганнях з автозвуку зможе прийняти кожен бажаючий, в кого є автомобіль з відповідною до класів акустикою! Змагання будуть проходити у двох залікових групах:
SPL – класи: БАС 1, 2, 3 (у форматі db DRAG) та
SQL – класи: НОВАЧОК, АМАТОР, МОНСТР (гучність фронтів)

Кожен учасник може приймати участь лише в одному класі, але в обох номінаціях. Вартість участі – 100 грн. за кожен клас.

Призерів за 1, 2, 3 місця у кожному класі, буде нагороджено кубками та медалями, а також буде окреме нагородження за накращий результат в SPL та SQL.

Для бажаючих просто заміряти звуковий тиск (SPL) в своєму авто, це можна буде зробити по завершенні змагання зі звукового тиску (вартість 20 грн. за 1 замір), або гучність фронтів, по завершенні змагання з гучності фронтів (вартість 20 грн. за один замір) для цього лише треба буде під час реєстрації, та під час проведення змагання, підійти в палатку і подати заявку на замір!!!

Коментарі вимкнені.