Неймовірне шоу показали тернополянам переможці шоу “Україна має талант” та воркаути зі всієї України (фото)

14 липня, турнікмени з різних куточків України вже вдруге завітали до Тернополя, аби позмагатись, відшукати найкращих і популяризувати здоровий спосіб життя. Демонстрували свої вміння хлопці на стадіоні школи №14. Пройшло дійство за підтримки молодіжної громадської організації “Спорт-клас”. Президент цієї організації Ліля Проць розповіла нам, що багато учасників відшукала в одній із соціальних мереж, а згодом обмінялась контактами із президентом напряму Street Workout Денисом Мініним, запропонувавши йому приїхати у Тернопіль.

Перед початком змагань на спортивний майданчик прийшло чимало тернополян різного віку. Декого навіть прийшли підтримати батьки і родичі. В натовпі перемовлялись між собою власними міркуваннями щодо цього цікавого напряму, який об’єднує в собі і силові вправи, і акробатику, і навіть паркур. Якими б думки не були, але ніхто не очікував, що на звичайнісіньких турніках можна робити такі складні вправи.

Перед початком змагань незабутнє видовище тернополянам показали переможці шоу “Україна має талант-4” Іван Козачок і Віктор Гладченко. Хлопці примушували глядачів хвилюватись, коли відривались від турніка високо в небо, а вже за декілька секунд м’яко опускались на землю.

Згодом свої вміння продемонстрували й інші досвідчені турнікмени, не менш захоплююче виконуючи різні прийоми. Перед початком змагань президент руху Street Workout в Україні Денис Мінін зазначив, що побачене не залишить байдужим нікого, і він впевнений, в тому, що після змагань багато тернополян захочуть навчитись володіти своїм тілом з такою ж легкістю, як це роблять турнікмени.

Усі сумніви щодо правдивості цих слів розвіялись тільки-но хлопці взялись до справи. Окрім прогарами на турніках, були виступи паркуристів. Причарував усіх небезпечністю і швидкістю у виконанні “трюків” Іван Савчук, котрий вважається найвправнішим паркуристом Європи.

Після показових виступів розпочались, власне, самі змагання. Учасники виходили в парі зі своїм суперником і протягом відведеного часу мали показати усе на що здатні. Змагались у двох вікових категоріях: до 16-ти років  і після 16-ти років.

Взагалі, стати турнікменом може будь-хто, потрібні лише сила волі і велике бажання. Не треба витрачати гроші на дорогі тренажери та відвідування фітнес-клубів, вистачає лише знайти поблизу дому турніки і все.

Обмеження в уьому напрямі лише два: не вживати алкоголь і психотропні препарати та не палити. Як запевняють самі турнікмени Street Workout майже не травматичний, а на змаганнях задля уникненя будь-яких пошкоджень під турніками насипали піску та вистелили мати. Займатись такими вправами можуть і дівчата. До слова, у Дніпропетровську на тренування з Workout’у приходять 50 дівчат і лише 20 хлопців.

Наразі спорсмени їздять всією Україною, щоб в кожному місті знайти одного найкращого і взяти його у збірну зі Street Workout. Після того, коли вони відвідають всі заплановані міста в нашій країні вирушать за кордон. Відомо, що вже до кінця цього року поїдуть у Придністорв’я, Білорусію, Молдавію і Болгарію. Там турнікмени збираються популяризувати цей напрям, залучити до нього якомога більше людей. Чому саме вони запитаєте ви? А відповідь проста: бо Street Workout краще розвинений саме в Україні і тільки тут мешкають чемпіони-турнікмени.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя “Погляд”

Більше фото згодом

 

 

-1 thoughts on “Неймовірне шоу показали тернополянам переможці шоу “Україна має талант” та воркаути зі всієї України (фото)

  • 12:34 | 16.07.2012 о 12:34
    Permalink

    які турнікмени?

    ця назва жодного разу не вживалася на змаганнях!

Коментарі вимкнені.