Невідомі націоналісти вигнали злочинців за межі Тернополя, а незаконне поселення було безпечно спалене, – “Правий сектор” про скандал з ромами

22 травня у Тернополі невідомі націоналісти вигнали злочинців за межі міста, а незаконне поселення було безпечно спалене, – повідомляє ПРАВИЙ СЕКТОР.

  • Варто наголосити, що зовсім недавно, на автовокзалі Тернополя, цигани побили дітей. Як виявилося згодом, це злочинне угрупування жило на околицях обласного центру. Оскільки правоохоронні органи проігнорували даний інцидент, то на захист громади стали націоналісти.
    Після конфлікту, що трапився вечором 22 травня, поліція із грубими процесуальними порушеннями затримала 12 активістів. Затримані дали обґрунтовані відповіді, після чого їх відпустили.
    Одвічне питання про злочинні угрупування циган мали б врегульовувати на державному рівні, адже невирішення цього питання тягне за собою постійні, а головне регулярні, крадіжки майна, викрадення дітей, побиття мирних українців тощо. Коли панує бездіяльність влади, то відновити порядок та справедливість беруться націоналісти.
    Закликаємо українців не вестися на різного роду провокації щодо циганського питання та ігнорувати брехливу інформацію з боку олігархічно-ліберального режиму! – йдеться у повідомленні активістів.

Коментарі вимкнені.