Громадські організації показали управлінню туризму ОДА «гірчичника»

Представники громадських організацій Тернопільщини вимагають від голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна навести лад в туристичній галузі, зокрема в управлінні туризму ТОДА.

Таке звернення стало результатом круглого столу «Чому на Тернопільщину не їдуть туристи. Стан туристичної галузі області» організованого Тернопільською експертною группою. На зібранні піднялося питання провалу проекту підтримки голосування за Збаразький замок в проекті «Сім чудес України».

«Якщо управління туризму ОДА не має електронної поштової скриньки то як вони можуть працювати з новітніми технологіями? Жодного заходу працівники туризму в промоції Збаразького замку не зробили. При цьому громадські організації пропонували свою безкоштовну підтримку та технології. Представники громадянського суспільства не знайшли порозуміння з начальником управління туризму Тернопільської ОДА» – коректно прокоментував блогер і громадський діяч, Володимир Ханас.

Погляди громадських діячів повністю підтримав депутат Тернопільської облради Володимир Стаюра, який був більш різкий у своїх висловлюваннях.

«Якщо ми говоримо про пріоритети, то туризму безперечно є таким. На це потрібно виділяти відповідне фінансування. Але чиновники не повинні витрачати кошти лише на виставки та семінари. Після кожного заходу повинен бути результат. Є речі, які не потребують великих матеріальних затрат, але дають великий ефект. Представники громадських організацій показали, якого результату можна добитися коли було голосування за Дністровський каньон. Це перлина Тернопіллля зайняла гідне місце серед чудес України. А от голосування за Збаразький замок було провалене. Вважаю роботу управління туризму Тернопільської обласної адміністрації незадовільною», – заявив депутат облради.

Тому представники громадськості вирішили звернутися до Валентина Хоптяна з вимогою навести лад у керівництві туристичної галузі. Координатор Тернопільської експертної групи Ярослав Чорнозуб запевнив, що представники громадських організацій у будь-який час готові зустрітись з очільником області і представити консолідовану позицію, щодо промоції туризму, як стратегічного напрямку розвитку території.

Степан Сірий

Відповідь на звинувачення експертів від Управління туризму ОДА ТУТ

-1 thoughts on “Громадські організації показали управлінню туризму ОДА «гірчичника»

 • 10:05 | 7.12.2011 о 10:05
  Permalink

  Я повністю підтримую звернення до Голови ОДА громадських організацій. За своє життя бачив чимало “паперових” організацій, але управління туризму – це на грані дибілізму. Що вони конкретно роблять???? Семінари і виставки – так це за рахунок інших бюджетних організацій.А списують очевидно великі затрати. Контрольно ревізійне управління, Голова ОДА повинні у всьому розібратися – ця структура у сьогоднішньому вигляді взагалі непотрібна. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 15:28 | 8.12.2011 о 15:28
  Permalink

  Гарний нік АААААААААААААААААААА, хто може переховуватись під таким крикливим Ніком? Напевно який неформальний крикун 🙂
  Проте рекомендую всім читачам заглянути на сайт управління http://www.ternotou.com.ua і там в архіві анонсів найти матерали про Збаразький замок та його участь у акції “7 чудес України”. Ханас такий серйозний блогер, що сам не зміг розібратися у інтернет-просторі 🙂
  Журналісту Степану Сірому я би порадив вислухати і іншу сторону (управління) а не підтверджувати свою продажність мовчанням про правдиве замовлення даної статті.
  Скоро стане відомо кому потрібне таке замовлення.

 • 16:12 | 8.12.2011 о 16:12
  Permalink

  Чудо-блогери Ханас і Чорнозуб найшли тему для обговорення – Збаразький замок. А замок цей знаходиться, до Вашого відома, у підпорядкуванні Національного заповідника «Замки Тернопілля». При чому тут управління? Щось хлопці наплутали. Ха!
  Це не блогери – це замовні кілери-любителі.
  Таким самим недалеким виявився і депутат. Дністровський каньйон це місце об’єднання 5 областей, які за нього тоді і проголосували.
  Хлопці! Ви на кого працюєте? Чиє замовлення виконуєте?

 • 12:35 | 9.12.2011 о 12:35
  Permalink

  Цікавенька прес-конференція. Дуже-дуже нагадує стилістику вже призабутого російського «телевізійного кіллера» Сєргєя Дорєнка. Дуже-дуже нагадує банальну і наївну, за способом втілення «заказуху», доручену «кимось», як виявилося, профанам. Беззубі якісь «кіллери»… Профани (високопарно названі «представниками громадськості»): колишній робітник вгробленого заводу «Ватра» (цікаво, чи збирав такі прес-конференції щоб урятувати тернопільські підприємства), що нині займається міжнародним (не внутрішнім!) туризмом, син голови Тернопільської виборчої комісії (від Партії Районів), колишній завідувач Тернопільського міського туризму та «політолог», що вже півтора десятка років «пудрить» мізки бідним тернополянам. Ні сіло, ні впало зібралися «представники громадських організацій» (цікаво скількох людей із не названих або невідомих громадськості організацій представляють ці «представники громадськості»).
  Хлопці! Краще зберіть прес-конференцію для порятунку залишків сільськогосподарського виробництва в області (для рятунку промисловості пізно – давно «почила в бозі»), припинення вимирання села, продажу за безцінь української земельки… Тої земельки, що її мають топтати ніженьки напевно мільйонів іноземних туристів мільйонерів, які витрачаючи тут на Тернопільщині свої грошенята, стали би для нашого краю найпотужнішим інвестором. Чи не так думають «представниками громадськості»? А чи не думали вони над тим, по яких доріженьках приїдуть сюди мільйони туристів (чи прилетять у тернопільський аеропорт, що виглядає наче після Третьої світової війни), де заночують? Може у придорожних готелях на пару із місцевими придорожними повіями (тільки вони, напевно, ще більше зацікавлені у розвитку туризму ніж «представники громадськості»).
  До речі, скільки голосів віддали поважні пани та їхні організації голосуючи у конкурсі за Збаразький замок? Можливо дуже мало? А можливо і взагалі не голосували? Добре розуміють, що усілякі конкурси і рейтинги у нашій «дємакратичній дєржаві» – суцільна «липа». Може треба було просто домовитися з «нужнимі людьмі» і тішитися «перемогою», як кажуть у нас в Галичині «як дурний цвєчком» у маловідомому і нікому не потрібному вже за декілька тижнів черговому конкурсі. А управлінню туризму треба виділити кошти (так десь зо 2-3% від грошей розкрадених іншими (набагато вищого калібру) «представниками громадськості» на підготовку до Євро – 2012) на будівництво на півдорозі між Тернополем і Збаражем 2-3 пірамід як у Єгипті, розширення якої-небудь калабані на тернопільських дорогах до розмірів Червоного чи Середземного морів, включення штучного опалення – щоб і потепліло у нас хоча б на градусів так 30 узимку. Насипимо пісочку… і туристів тоді буде у нас тьма-тьмуща, стільки, що ніяких «представників громадськості» з їхнім «конструктивом» ніхто і ніколи не подумає вислуховувати…

Коментарі вимкнені.