“Тартак” у Тернополі закликав займатися фрі-файтом

Він виступав у Тернополі у п’ятницю, 14 жовтня.

 – Бачите, погода нам не дуже сприяє, тож будемо грітися танцями, – сказав на початку виступу лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський. – Ми будемо грати довго, так що телефонуйте до своїх друзів і знайомих і кажіть, що дощу вже немає, хай приходять на концерт.

 

Він виступав у Тернополі у п’ятницю, 14 жовтня. Увечері того дня було дуже холодно і падав дощ. Однак із кожною піснею людей на Театральному майдані ставало все більше. Якщо о 18.00 на майдані було всього кілька десятків тернополян, які шукали, де сховатися від дощу, то вже о 21.00 там були сотні людей. В основному, молодь.

 

Перед концертом на Театральному майдані проводили змагання борців козацького реаліті-шоу “Мій лицарський хрест”. Фіналісти проекту – хлопці з Тернополя та інших міст Західної України – змагалися у вправності з фрі-файту.

 

– Аж шкода їх. Так холодно, дощ падає, а вони в одних шортах на ринзі б’ються, – каже тернополянка Ірина Кіт. – Молодці хлопці, що тримаються. Ми з друзями пішли в кафе погрітися і періодично виходили подивитись, чи немає ще “Тартака” на сцені.

 

Коли врешті музиканти розпочали концерт, уже трохи розпогодилось. Щоб не замерзнути, молоді люди підстрибували в такт пісень Положинського.

 

Під такі енергійні мелодії – тільки стрибати, – каже тернополянин Володимир Зарванський.

 

Він із друзями прийшов на концерт, бо давно слухає цей гурт і чекав їх приїзду в Тернопіль.

 

Того вечора “Тартак” виконав дві нові пісні, багато старих і відомих, а також заспівав на біс.

 

– У нас вже стало традицією святкувати Покрову в Тернополі. Дякуємо жінці, яка подарувала нам соняшник. Сонця сьогодні немає, то хай ця сонячна квітка нас зігріває, – казав Олександр Положинський. – Ще бачу нам тут хтось залишив клей. Дякуємо, але нам таке не потрібне. Так само, як і алкоголь, наркотики та сигарети. Ми вміємо розважатися без всього цього і вас закликаємо до здорового способу життя.

 

Хлопцям, які енергійно слемилися на концерті, музикант порадив записатися на заняття з фрі-файту і в наступному сезоні реаліті-шоу “Мій лицарський хрест” взяти участь у змаганнях, – пише сайт 20minut.ua.

Коментарі вимкнені.