Тернопільський міський стадіон ремонтуватимуть на півтора місяця довше

Реконструкція центрального стадіону Тернополя завершиться щонайменше на півтора місяця пізніше запланованого терміну, повідомив директор комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон» Ярослав Колісник.

Тернопіль включено в офіційний каталог УЄФА як місто, в якому зможе тренуватися одна з команд-учасниць Євро-2012. Після цього експерти УЄФА кожних півроку інспектують стан підготовки міста до чемпіонату.

Ярослав Колісник каже, що у спортивній арені вже відремонтували вхід і вихід, внутрішнє приміщення, модернізували футбольне поле та встановили дах над південною трибуною.

Ярослав Колісник: «Зараз ведуться роботи на східній трибуні. Протягом зимового періоду нам вдалося повністю залити опорну стіну східної трибуни, довжиною 120 метрів, а також залити всі фундаменти для колон дахового покриття – як на на східній, так і на північній трибунах. На сьогоднішній день ведеться попередній монтаж конструкцій».

Щоб оцінити рівень підготовки міста до Євро 2012, до Тернополя приїхав український футболіст і тренер, заслужений майстер спорту та володар кубку УЄФА Андрій Баль. Він каже, що роботи по підготовці є ще багато. Проте місто має і чимало плюсів.

Андрій Баль: «Дійсно, якщо буде все зроблено, що заплановано – це буде чудова споруда. Тут буде більше 15 тисяч глядачів. А якщо ще й буде дах, то народ буде із задоволенням приходити і дивитися футбол».

До Євро-2012 54-м країнам-учасницям розішлють спеціальний каталог, де буде вміщено інформацію про всі міста, які прийматимуть Чемпіонат Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі, а також про міста-тренувальні центри, до складу яких і увійшов Тернопіль, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.