Олег Ликтей з Великої Березовиці з сім’єю вишили 14 полотен Хресної дороги

Ще у 2000 році Олег Ликтей з Великої Березовиці зі свою сім’єю вишили 14 полотен дрібним півхрестом, що відтворюють шлях Ісуса Христа на Голгофу – «Хресну дорогу».

Роботу над першою стацією «Хресної дороги» він почав у 1998 року разом із старшим сином Сергієм. Через деякі обставини, праця була призупинена. Після трагічної загибелі сина, сім’я вирішила повернутися до розпочатої колись спільно з Сергієм справи. Вони поставили собі мету – завершити «Хресну дорогу» до 2000-ліття Різдва Христового і так увічнити пам’ять про сина. Головними помічниками Олега були дружина Ярослава та син Віталій.

«Цьогоріч 11 квітня виставляли «Хресну дорогу» у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола за запрошенням директора Марії Баб’юк. Щоправда, лише на один день. Із 2000 року ми виставляли наші роботи понад 110 разів. Тепер зацікавлення нашою роботою зменшилося», – розповів Олег Ликтей.

Вишиті полотна за роки залишилися в ідеальному стані. «За 19 років жодних пошкоджень. Я зберігаю їх у себе вдома у відповідних умовах», – зазначив Олег Ликтей.

Наталя Драга-Іванець, сайт Хата

Коментарі вимкнені.