Підгрушна знищила фрі-файт, як вид спорту

Міністерство молоді і спорту з подання Олени Підгрушної анулювало Всеукраїнській федерації фрі-файту та контактних єдиноборств статус національної, а саме єдиноборство віднині перестало бути видом спорту.
Про це повідомив президент федерації Андрій Старовойт.
На Тернопільщині фрі-файт представлений спортивним клубом “Характерник”, котрий очолює Валерій Чоботар “Гатило” – командир одного з підрозділів ДУК. Також діє потужний осередок в м. Чортків, засновником котрого є ще один воїн ДУКу Сергій Гусак.
Нагадуємо, що пані замміністра О. Підгрушна також є тернополянкою і дружиною одіозного патріота-свободівця Олексія Кайди.
Ось така картина. Одні тернополяни організували і розвинули вид спорту, котрий зараз представлений у сорока країнах світу, з котрого проходять змагання і проводяться міжнародні чемпіонати, а інші просто взяли – і одним розчерком пера перекреслили і працю, і престиж держави, і майбутнє спортсменів.
Що це? Службове невігластво, помста, заздрощі? Чи ворожа діяльність в тилу? Адже саме фрі-файт є основою підготовки спецпідрозділів в Україні і випускники шкіл фрі-файту сьогодні воюють на східних кордонах.
Якщо комусь муляють лаври тренерів, то могли б подумати, якою ціною ті лаври здобуваються, і чи лаври то, взагалі?
А, може б, сама пані Підгрушна, як чемпіонка з біатлону, проявила себе на фронті? Там снайпери – на вагу золота. І вага ця – більша за олімпійську…

-1 thoughts on “Підгрушна знищила фрі-файт, як вид спорту

 • 16:29 | 13.02.2015 о 16:29
  Permalink

  А може би автор статті, який злякався підписатись, пішов би у військо як чоловік Підгрушної. Чи слабо, член диванного батальйону?

  • 16:40 | 13.02.2015 о 16:40
   Permalink

   Якраз чоловік автора статті і на передовій. З весни на Сході України.

 • 18:49 | 14.02.2015 о 18:49
  Permalink

  Сенсацію про те, що фрі-файт, як вид спорту знищують в Україні, у соцмережах і ЗМІ роздули дарма. Такий вид спорту і надалі буде існувати і розвиватись, каже посадовець.

  Міністерство молоді і спорту продовжить співпрацю тільки з тими федераціями, які відповідатимуть вимогам, оскільки вони претендують на державні кошти, повідомляють у департаменті сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.
  – Рішення про анулювання Всеукраїнській федерації фрі-файту та контактних єдиноборств статусу національної не було, – пояснює директор цього департаменту Віктор Мацикур. – Федераціі фрі-файту нічого не загрожує, відбувається технічний процес укладання угоди з Міністерством.

  За словами Віктора Мацикура, і статус, і фінансування будуть збережені.

  – Я розмовляв і з керівництвом Міжнародної федерації фрі-файту, і з заступником міністра Оленою Підгрушною, ніякої сенсаціі немає, – додає Віктор Мацикур. – Всі працюють і адаптуються до нових, складних умов в країні.

Коментарі вимкнені.