Працівники регіонального сервісного центру МВС поділилися кров’ю з хворими дітками

Благодійну акцію зі збору донорської крові ініціювали 1 червня працівники  Регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області до Дня захисту дітей.  Впевнені, що їх допомога стане у нагоді тим, хто щохвилини бореться зі страшними недугами.

Після відповідного обстеження у  Тернопільській обласній станції переливання крові, дев’ятеро службовців центру поділилися життєвоцінним компонентом з тими, хто його найбільше потребує – онкохворі та постраждалі у дорожніх автопригодах діти.

За словами працівників сервісного центру, усі вони усвідомлюють своєчасне надання необхідної медичної допомоги тяжкохворим діткам.

Донорство – це благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя тисячам людей. Приємно усвідомлювати те, що ти сьогодні допоміг маленькій дитині у боротьбі за життя.

Таку важливу справу працівники сервісного центру обіцяють проводити якомога частіше, адже щодня котрийсь з хворих малюків потребує допомоги, а своїм прикладом вони закликають долучитися до здачі крові якомога більше людей.

 

 

 

Коментарі вимкнені.