Росіянам, які проживають в Україні більше 90 днів, слід звернутися до міграційної служби

Нещодавно вступили в силу зміни у правилах перебування громадянам Російської Федерації на території нашої держави.

Тепер росіяни, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території не більш як 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

Продовжити строк перебування в Україні іноземці можуть, якщо на те є обґрунтовані підстави. Такими є: подання заяви про отримання дозволу на імміграцію; набуття громадянства України; лікування чи догляд за хворим членом родини; оформлення спадщини; інші випадки, коли виникає необхідність продовження строку перебування.

Для продовження строку перебування в Україні іноземцеві та приймаючій стороні необхідно звернутися із відповідною заявою у територіальний підрозділ міграційної служби за місцем тимчасового перебування.  Вартість послуги – 61,85 грн (44,85 грн – вартість адміністративної послуги; 17грн – державне мито).

Детальніше про документи, які потрібно подати до міграційної служби, та підстави для відмови в отриманні послуги на офіційному сайті ДМС України http://dmsu.gov.ua.

Коментарі вимкнені.