Чиновник міської ради проведе свій творчий вечір

Сьогодні, 26 жовтня виповнилося 60 років відомому поету, барду, керівнику управління культури Тернопільської міської ради Олександру Смику. З цієї нагоди митець запрошує гостей на творчий вечір в обласну філармонію.

Каже, що захід буде зовсім не у галицькому стилі: зі сцени не лунатимуть традиційні вітання від влади, колег, друзів. Бо найкращим вітанням вважає пан Олександр, буде покупка його нової книги, яку він сьогодні презентуватиме о 18.30 на пісенній презентації вистояних творів «Все вчасно для Бога».

Родзинкою вечора, окрім заготовлених сюрпризів, буде трансляція відеокліпів відомих співаків із текстами Олександра Смика. Так, планується, що із 18.00 транслюватимуться  кліпи за участі Андрія Підлужного, Ірини Борисюк, “Пікардійської терції”, які не зможуть цього вечора особисто заспівати для глядачів, присутніх у філармонії.

Творчий вечір «Все вчасно для Бога» відбудеться 26 жовтня о 18.30 в тернопільській обласній філармонії. Вхід безкоштовний – за запрошеннями. Запрошення можна отримати в касах філармонії та народного дому Перемога.

Довідка:

Олександр Іванович Смик – український бард, поет, драматург. Член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників та Всеукраїнської музичної спілки.

На святкуванні 55-річчя Олександр Смик отримав з рук міського голови відзнаку. І слова «Сказати, що Олександр Смик – неординарна особистість – це практично нічого не сказати. На мою думку це взагалі людина унікальна… На скільки треба бути унікальною людиною, щоб, будучи митцем, так вписатися в цю бюрократичну ланку. При тому всьому – не стати «чинушою», бути чудовим керівником управління і залишатися митцем і творцем…»

Автор найбільшої книги України Ірина Мацко називає його “родзинкою” Тернополя.

Олександр Положинський не любив бардів, доки вперше не почув Олександра Смика.

Михайло Окаринський: Колеги від Олександра Смика просто заряджаються.

 

Коментарі вимкнені.