Суд Львова покарав роботодавця з Тернопільщини

Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львова визнав дії Управління Держпраці у Тернопільській області правомірними та скасував постанову Тернопільського окружного адміністративного суду, якою адміністративний позов було задоволено повністю на користь позивача.

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області у липні 2018 р. здійснили інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця, яка використовує найману працю у сфері послуг.

Під час інспекційного відвідування у підприємця виявлено порушення недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці щодо 5-х працівників, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та  інші порушення вимог законодавства про працю.

За допущені порушення вимог законодавства про працю на ФОП накладено штрафні санкції: за абзацом 4 частини 2 ст. 265 КЗпП (щодо 5-х працівників) штраф у сумі 186 150 грн., за абзацом 3 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 11 169 грн.;. та за абзацом 8 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 3723 грн.

Відтак, за порушення законодавства про працю підприємцю доведеться сплатити до державного бюджету України штрафи на загальну суму 201 042 грн.

Коментарі вимкнені.