Сьогодні на міському стадіоні м. Тернополя відбувся матч 8 туру Фавбет Ліги 1 за участю тернопільської «Ниви», яка приймала «Авангард» з м. Краматорськ. Цікаво, що до сьогоднішнього дня обидві команди у чемпіонатах України не зустрічалась.

Аналіз гри нашого суперника показує, що команда вміє добре грати на рахунок 1:0. Перед грою головний тренер «Авангарду» С. Шевченко розповів, що його команда не ставить перед собою завдання виходу у вищу лігу, навіть займати 4 чи 5 місце у турнірній таблиці. За його словами «Авангард» хоче грати у красивий футбол, вигравати у всіх матчах з метою популяризації футболу в рідному місті. До слова хочеться сказати, що до сьогоднішнього матчу краматорці програли лише кіровоградській «Олександірії» і займали 4 рядок таблиці.

З початком гри, яка розпочалась натиском гостей, здалось, що гості хочуть популяризувати футбол і в нашому місті. Все, як кажуть, йшло до голу. За 9 хвилин матчу краматорці провели мінімум три небезпечних походи на наші ворота.

Перша гостра атака завершилась небезпечним стандартом, згодом кутовий, після подачі якого В. Базилевич спіймав м’яча. Наступний кутовий виявився результативним. Спершу господарі дали спокійно розіграти стандарт, потім так само спокійно дали пробігти по власному штрафному М. Ковальову, який із розгону, без перешкод, пробив головою в сітку воріт.

Лише після цього гравці «Ниви» прокинулись і зрозуміли, що грати потрібно на іншій половині поля. Рятувати матч почав і тренер тернополян І. Яворський, провіши вже на 17 хвилині заміну – замість С. Загинайлова, який зумів на цей час отримати жовту картку, вийшов на поле новачок команди С.Гірський.

Але результатом роботи тренера стала більш «тісніша» робота із підлеглими в перерві. Вже через дві хвилини після продовження зустрічі І. Мельник своїми активними діями, поборовшись до кінця, заробив пенальті. Він же його й реалізував майстерно, розвівши воротаря та м’яча по різні сторони воріт. Рахунок зрівняно – 1:1.

Відразу ж наступна атака господарів завершилась падінням Бориса Баранця. Травма руки виявилась настільки важкою, що І. Яворському прийшлось проводити ще одну заміну, випустивши на поле М. Басараба.

На 65 хвилині, перебуваючи «на куражі» наші футболісти забили ще один гол, правда раділи недовго – боковий арбітр зафіксував положення «поза грою».

Після цього «голу» активізувались гості, а у голкіпера тернополян побільшало роботи.

На 72 хвилині В. Базилевич врятував нашу команду. В. Піднебенний із Д. Швецовим розіграли м’яча у штрафному тернополян і Вячеслав робив останню передачу, яка мала закінчуватись голом, але його тезка перервав цю подачу ногою, зігравши таким чином замість своїх захисників, які, здається, знову милувалися грою краматорських нападників

Але героїчна гра воротаря не передала решті футболістам наснаги до гри. Атаки гостей стали постійними, а одна, на 86 хвилині, завершилась голом: несильний удар здалека, м’яч котився у кут воріт, але дуже незручно для голкіпера. Гольовий момент реалізував А. Гущин, футболіст, який з’явився на полі перед гольовою атакою, здається, першим дотиком до м’яча.

До кінця зустрічі гості не давали господарям шансів на нічию.

Після матчу на думці одне питання: прокляття домашніх зустрічей тернопільської «Ниви» (жодної перемоги) у поточному сезоні продовжується чи завершилось? Будемо думати, що завершилось!

-1 thoughts on “Тернопільська «Нива» отримала новий девіз: «Знову гол, або два, скоро знову «ліга номер два»

• 20:34 | 30.08.2013 о 20:34