Тернопільські гонщики нахабно влаштували гонку з Олександром Педаном та Ольгою Фреймут, Сергій Притула вирішив не ризикувати (фото)

Ольга Фреймут і Олександр Педан випробували кабріолет на швидкість, а тернопільські драг-рейсери додали в “КабріоЛіто” дозу адреналіну.
Бордовий кабріолет уже пізнають на вулицях. Хтось просить сфотографуватися з улюбленими ведучими й автографи, а хтось кидає виклик. На виїзді зі Збаража невідоме авто на великій швидкості нахабно обігнало кабріолет з трійкою ведучих, а його водій, висунувшись з вікна, запропонував Олександру Педану позмагатися на території місцевого аеропорту. Сашко, як відомо, людина легка на підйом, особливо якщо справа стосується екстриму. Тому пропозицію прийняв відразу. І, на подив, у цій справі його підтримала Ольга Фреймут.
Тільки приїхавши до аеропорту, ведучі зрозуміли, що вони опинилися на справжніх змаганнях тернопільських драг-рейсерів, але задкувати ніхто не збирався. У підсумку, Саша, Оля й кабріолет стали учасниками змагань. Сергій Притула вирішив не ризикувати й залишився за межами авто, розважати присутніх.
Ніхто й не очікував, що витончена Оля Фреймут теж наважиться сісти за кермо авто й буде змагатися з місцевим “гонщиками”.

– Якщо чесно, я люблю швидкість, тому страшно не було. Я навіть в аеропорт намагаюся їздити на своїй машині, щоб розігнатися на трасі. Хоча розумію, що залишати машину на парковці в аеропорті – це не дуже ощадливо. Максимально розганялася до 150 км/год на “бориспільській” трасі, – зізналася Ольга, і додала, – коли лечу на великій швидкості, то переживаю більше не за себе, а за інших людей. У мене не дуже гарний зір, і я іноді боюся не помітити когось, хто вирішить раптом перейти дорогу.

Після змагань Ольга зізналася, що більше їй сподобалося сидіти у пасажирському кріслі.

– Відповідальності менше, а краєвид за вікном від швидкості стає схожим на одну цільну стіну, – пояснила ведуча.

Хто здобув перемогу на змаганнях із драг-рейсингу? Чи впоралася Ольга Фреймут з кабріолетом на великій швидкості? “КабріоЛіто”: у всіх телевізорах країни! З 4 липня, по середах, о 22.00 на Новому каналі.

Коментарі вимкнені.