Тернопільські правоохоронці без Автомайдану ні туди, і ні сюди (відео)

ДАІвці міста Тернополя зізнаються, що левову частку їхньої роботи беруть на себе представники Автомайдану. Також саме це об’єднання тернополян допомогає правоохоронцям автомобілями, адже під час ночі народного гніву, невідомі спалили новісінькі автівки МВС

Так, під час зустрічі в УДАІ із в.о.керівника Андрієм Матрифайлом, він відкрито заявив, що Автомайдан виконує зараз роботу ДАІ.

Без Автомайдану не обходяться і міліціонери. Оскільки із транспортом у них зараз “туго”, то автомайданівці надають їм допомогу “чотириколісними друзями”. Окрім того, саме автомайданівці стають посередницькою ланкою між громадянами та міліціонерами. Адже ні для кого не секрет, що люди не довіряють працівникам у пагонах.

– Працюєм ми з загонами самоохорони, Автомайданом. Вони надають нам велику допомогу в знаходженні контакту з людьми і піднятті авторитету правоохоронних органів, – сказав перший заступник начальника УМВС Валерій Гіль 24 березня. – На сьогоднішній день у нас є перебої із транспортом, але дякуючи Автомайдану – вони постійно нам допомогають.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернопільські правоохоронці без Автомайдану ні туди, і ні сюди (відео)

 • 09:13 | 26.03.2014 о 09:13
  Permalink

  все ж таки хот1лось, щоб за знищення автомоб1л1в, як державного майна, були притягнут1 до в1дпов1дальност1 виновники скоеного. не можна це прощати, нема чого прикриватися гн1вом, 1накше на гн1в можна списати все.

  • 17:20 | 26.03.2014 о 17:20
   Permalink

   ПАНІ ганнО придушана ПОДИВІТЬСЯ ЦЕЙ САЙТ,ЯКИЙ НАЗИВАЄТЬСЯ “НЕ БУТИ СКОТОМ”. ТУТ Є ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ: http://skoty.info/skot/markevych-volodymyr-myroslavovych/
   Маркевич Володимир Мирославович
   начальник УСБУ в Тернопільській області, Тернопільська область

   За інформацією джерел, організував тотальне переслідування опозиційних сил, не гребував підпалами автомобілів активістів, залякуванням їх батьків. З метою уникнення відповідальності спільно з криміналітетом організував масові безлади в Тернополі, результатом яких стало нанесення адмінбудівлям УМВСУ, УСБУ, судів, обласної прокуратури значної шкоди. Під час цих заворушень було знищено практично усю доказову базу його протиправної діяльності. Організував викрадення усієї зброї УСБУ в Тернопільській області з метою перепродажу радикальним елементам в Одеській області.

 • 09:40 | 26.03.2014 о 09:40
  Permalink

  заявив, що :-)Антимайдан:-) виконує зараз роботу ДАІ.
  Обмовка “по Фрейду”?

  • 21:30 | 26.03.2014 о 21:30
   Permalink

   чисто випадкова опечатка 🙂

Коментарі вимкнені.