Тернопільські рятувальники вшанували пам’ять колеги, який проявив героїчну відвагу

7 жовтня минуло 6 років з дня трагічної загибелі старшого лейтенанта служби цивільного захисту Ростислава Манащука (07.01.1988 – 07.10.2011), начальника караулу 14-ї самостійної державної пожежної частини Тернопільського районного відділу Управління МНС України у Тернопільській області.

Він віддав загинув під час виконання службових обов’язків, рятуючи людські життя. А ситуація, що виникла того дня в обласному центрі, була і справді надзвичайною – на вулиці Текстильній, під час копання колодязя, на  його дні почали задихатись і втратили свідомість двоє робітників. На місце пригоди прибули рятувальники. Руслан спустився на дно колодязя й звідти керував процесом  підйому потерпілих. А там, як з’ясувалось пізніше, виділявся отруйний токсичний газ. Постраждалих витягнули, але Руслан Манащук втратив свідомість, не встигнувши піднятися на поверхню.

Старшого лейтенанта у стані коми екстрено доправили в лікарню. Гостре інгаляційне отруєння виявилось настільки сильним, що пізно ввечері  Руслан Манащук  помер…

Минулої суботи рятувальники вшанували пам’ять свого колеги. Побратими поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на фасаді будинку на вул. Карпенка у Тернополі, де проживав Ростислав, та відвідали кладовище в с. Ігровиця Тернопільського району, аби помолитися на його могилі.

 

Коментарі вимкнені.