«Тернопільводоканал» почали відключати від електроенергії

Тернопіль може залишитися без води через високі тарифи на електроенергію. Інформація про те, що в місті можуть вимкнути водопостачання, вже не один тиждень тривожить мешканців обласного центру. А все тому, що місцевий водоканал винен «Тернопільобленерго» чималу суму за електроенергію.

Причина боргу, за словами міської влади, – надто висока ціна за світло та надто низька на воду. Лише протягом останнього року плата за електропостачання зросла у 12 разів. І тих грошей, які водоканал отримує за надані населенню послуги, не вистачає, щоб погасити борг. Сьогодні світло вимкнули у тих відділах підприємства, які не постачають воду в домівки тернополян.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Енергетики частково реалізували свою погрозу щодо відключення наших об’єктів – відключений адмінкорпус та відділ розрахунків населення. Щодо обмеження електропостачання виробничих об’єктів – до цього ще не дійшло».

Водоканалівці сподіваються, що у виробничих відділах електропостачання таки не відключать. Наразі, каже директор комунального підприємства міста, ведуться переговори з енергетиками. До речі, «Тернопільводоканал» не єдиний боргує за електропостачання. Такі ж проблеми сьогодні виникли і в інших містах, зазначають у міській раді, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.