Тернополяни боротимуться з бидло-водіями! Радикально

Тернополян дістало, що тротуари тернопільських вулиць перегороджені автомобілями.  Жителі Файного міста хочуть ходити відведеною пішохідною частиною вулиць, не ризикувати своїм життям і життям свої дітей, і не порушувати правила дорожнього руху.

Тому тернополяни створили групу у Фейсбуці Stupid parking Ternopil.

Вони вимагають від влади Тернополя:

– Повернути евакуатори для очищення тротуарів від припаркованих автомобілів, які блокують прохід;

– Штрафувати порушників;

– Докласти більше зусиль для облаштування паркувальних місць.

Ви також можете долучитись, сфотографувавши автомобіль, який заважав вам пройти або проїхати з візком, і виклавши фото в цій групі. Старайтесь фотографувати таким чином, аби можна було розібрати номерний знак. Якщо на якомусь із фото машина вашого знайомого – спробуйте пояснити йому, що він у цьому місті не один, і навіть брак паркувальних місць не виправдовує такої поведінки. Якщо на фото ваша машина – будь ласка, не паркуйтесь як мудак.

Просимо також публікувати номер машини, зафіксованої на фото, в описі зображення для полегшення пошуку.

Як розповідає один з активістів у групі Микола Василечко, ця група поки на стадії початкового розвитку: “Тому є пропозиція про оригінальне найменування групи та ініціативи. Львів’яни свою ініціативу назвали «Дайте пройти!», є також інші подібні рухи у світі. Ми можемо піти вже протореним шляхом, взявши надбаний досвід, або ж робити це з тернопільським наголосом і розголосом. Наразі пропонуємо учасникам групи і небайдужим тернополянам і тернопільцям висловлювати свої пропозиції щодо назви і нашої спільної діяльності.”

-1 thoughts on “Тернополяни боротимуться з бидло-водіями! Радикально

 • 16:49 | 23.09.2013 о 16:49
  Permalink

  Замовлена і організована владою авантюра!
  Два перших пункти вимог не є компетенцією органу місцевого самоврядування.
  А по третьому пункту – у Тернопільської міської ради потрібно вимагати не проявлення зусиль, а реальні та невідкладні дії з облаштування автомобільних парковок, стоянок і паркувальних місць.

 • 22:29 | 23.09.2013 о 22:29
  Permalink

  Та ж тернополяти давно боряться. Десь більше року тому бачив на якомусь форумі (ніби крапківському) тему з фотками автомобілів, котрі порагульськи припарковані. І вимога по поверненні евакуаторів якась запізніша. Вже ніби прийняте або готується таке рішення міської ради.

Коментарі вимкнені.