Тисячі вірян спільно молились під час Хресної Ходи в Тернополі (Фото)

Вчора, 25 березня, з 16:08 до 18:25 год. центральними вулицями Тернополя пройшла традиційна весняна молитовна Хресна Хода. Участь у паломництві взяли близько 20 тисяч тернополян та гостей міста, орієнтовно 150 священиків. 

На відміну від попередніх років, цьогоріч маршрут загальноміської Хресної Дороги був іншим: від Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Хода рушила по вулиці Й. Сліпого в бік Руської, де на час процесії поліцейські частково перекрили рух транспорту. Кілька стацій розмістили на бульварі Т. Шевченка, на Театральному майдані урочисто поклали квіти перед хрестом та меморіалом Героїв Небесної Сотні та бійців, які загинули, обороняючи Україну від російського агресора. Через вул. М. Грушевського хода рушила до кінцевої стації на вулиці Листопадовій. Захід супроводжували правоохоронці, лікарі “швидкої”.

Символічний хрест, завважки 80 кілограмів, як завше, несли духівництво, представники влади міста та області, народні депутати України, працівники різних установ та організацій, громадські діячі, представники громадськості.

Температура повітря під час процесії становила 5 градусів тепла, погода виявилася сонячною й без опадів.


 

 

Коментарі вимкнені.