У Рівному вбили лідера “Правого Сектора” Сашка Білого, який обіцяв повісити Авакова

Близько першої ночі Олександр Доній повідомив у себе на сторінці в Фейсбуку, що у Рівному вбили Сашка Білого.
“Щойно повідомили, що вбили “Сашка Білого” (Олександра Музичка) в Рівному. Два автомобілі підрізали його машину, витягнули, пересадили до себе. Потім викинули на землю-руки за спиною в наручниках, два постріли в серце”.

В 1.30 з’явилася інформація від Громадського телебачення:

“Доній каже в серце ,за інформаціей Понурко в голову. Хоча у Понурка немає оновлення статусу. Щойно повідомили, що знайшли труп Сашка Білого (Музичко). Два кульових в голову, закований в кайданки. Інформація від активістів Автомайдану. Такий пост опівночі з’явився в соціальній мережі Фейсбук від рівненського активіста Сергія Понурко, пише http://uapress.info/uk/news/show/19566.

На уточнююче запитання, він відповів, що тіло було знайдене на околиці міста в районі селища Бармаки.

Нагадаємо, що Сашко Білий є координатором “Правого сектору” у Західному регіоні.
Чекаємо підтверження.”

Довідка:

Музичко Олександр Іванович (Сашко Білий) (19 вересня 1962, м. Кізел,РРФСР) — український підприємець, діяч українських націоналістичних організаційСНУМ, УНА, УНСО. З 2013 р. — координатор Правого сектору у західних областях.

Після проголошення незалежності України отримав українське громадянство. Створив у Рівному першу націоналістичну організацію СНУМ (Спілка незалежної української молоді), згодом став членом Української національної асамблеї) а після подій ГКЧП — загонів УНСО на Рівненщині.

Неодноразово був обвинуваченим за кримінальними статтями (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вимагання грошей). У січні 2003 року рівненський міський суд засудив Олександра Музичка до трьох з половиною років ув’язнення.

З 2013 року є координатором Правого сектору у західних областях. Активний учасник рівненського Євромайдану.

27 лютого 2014 року прийшов до прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія зі зброєю, словесно принизив його та вдарив. Він пообіцяв повісити міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова як собаку.

Коментарі вимкнені.