У Тернополі у лікарню підкинули новонароджену дитину

У Тернополі у лікарню підкинули новонароджену дитину. Випадок стався у Тернополі.  У “вікні життя” при пологовому відділенні Тернопільської міської лікарні №2 залишили малюка.

 

Біля дитини також були предмети першої необхідності – одяг і засоби гігієни. Наразі малюк перебуває в пологовому під наглядом медперсоналу. Далі його передадуть під опіку дитбудинку «Малятко» в Тернополі.

Як зазначили медики, хлопчик народився доношеним, його вага була понад 3 кілограми. Зараз він потребує підгузок і дитячого харчування. Небайдужі тернополяни можуть приносити допомогу новонародженому до пологового відділення Тернопільської міської лікарні №2.

Впродовж одного тижня, дитина перебуватиме у пологовому відділені, потім її направлять в обласну дитячу лікарню у відділ паталогії для новонароджених. Згідно із чинним законодавством, матір, що залишила новонародженого, може забрати своє дитя впродовж двох місяців. Якщо цього не відбудеться, немовля передають у будинок маляти. Там оформлять усі документи та нададуть дитині ім’я та прізвище. З будинку маляти дитину можуть віддати на всиновлення.

Коментарі вимкнені.