Найбезстрашніших волонтерів із Тернопілля зухвало оштрафували дорогою в АТО

Петро Васько – один із найбезстрашніших волонтерів України, із села Остап’є що на Тернопільщині, відправився у черговий рейс в зону АТО. Дорогою, розповідає чоловік на своїй сторінці, їх зупинили працівники ДПС, хоча волонтери не порушували правил дорожнього руху. Поводилися правоохоронці зухвало та, врешті, знайшли за що “впаяти” штраф.

Саме зараз перебуваю в своїй черговій поїздці в зону АТО.
Тільки що, стався доволі неприємний момент в Чутівському районі Полтавської області, нашу машину зупинили працівники ДПС, але все було б добре, якби не подальші дії нашої доблесної міліції.Працівники правоохороних органів вели себе зовсім не так, як полягає вести себе працівникам міліції.
Поведінка, з якою вони ставилися до нас, більш нагадувала виставу в цирку.
Ми постаралися знайти логічне вирішення проблеми, але натомість отримали штраф.
Невитримавши ганебної поведінки, ми запитали чи вони можуть з впевненістю сказати чи вони не беруть взяток, на що почули: “Так, зівсно беремо”.
Постає запитання до керівників вищих органів міліції, як може таке робитися?
Правил дорожнього руху ми не порушали, навпаки культурно розказали хто ми такі, куди їдемо, і що веземо.
ХІба так повинна поводити себе свідома людина, яка розуміє, що на допомогу, яку ми веземо на передовій чекає не один наш побратим, що можливо саме з нашою спільною допомогою ми здолаємо ворога.
Запам’ятайте обличчя цих людей,саме вони замість того щоб допомогти волонтерам, і скласти супровід, складають протоколи через дрібні порушення.
Цікавить питання це вказівка вищої гілки влади, перешкоджати роботі волонтерів, чи наші доблесні працівники внутрішніх органів самі до такого додумалися?

-1 thoughts on “Найбезстрашніших волонтерів із Тернопілля зухвало оштрафували дорогою в АТО

  • 15:43 | 10.05.2015 о 15:43
    Permalink

    Так порушень не було, чі порушення були, але дрібні – правда в початку оповідання чи в кінці?

Коментарі вимкнені.