Як мешканці Тернопільщини окупантів годують

Галицькі ділки дружньо-нелегально вивозять окупантам і кримським зрадникам м’ясо десятками тонн, а мешканці міст Тернопілля змушені купувати м’ясо на ринках по 80-90-95 грн. за 1 кг… як же це “патріотично” торгувати з ворогом і підгодовувати його… кому війна, а кому цинічний гендель. Про це пише  Ростислав Ленчук у мережі Фейсбук.

Так він прокоментував новину про те, що Россільгоспнагляд повернув в Україну 10 тонн яловичини.

Вантаж, задекларований як яловичина заморожена в блоках загальною вагою 10 тонн, слідував від ТОВ “Скалат М’ясо” ТзОВ з Тернопільської області (Підволочиського р-ну) України на адресу приватної особи в селищі Азовське Джанкойського району Криму … Державні інспектори Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим та м.Севастополь запобігли спробі ввезення на півострів з України яловичини в блоках з підприємства, що не має дозволу на постачання своєї продукції.  При проведенні документарного контролю партії було з’ясовано, що у даного підприємства відсутній дозвіл на ввезення своєї продукції на територію Російської Федерації.
На підставі того, що зазначену партію намагалися поставити в Крим нелегальним шляхом, яловичина не була допущена на територію півострова. Вантаж повернений в Україні …

Коментарі вимкнені.