Як переселенцям шукати роботу на Тернопільщині?

Насамперед зверніться у будь-який зручний для вас центр зайнятості, де можете безкоштовно отримати допомогу в пошуку роботи, ознайомитися з послугами служби зайнятості, із ситуацією на регіональному ринку праці, дізнатися про ринкоутворювальні підприємства, наявні вакансії, умови проходження професійного навчання, участі в громадських та інших тимчасових роботах, проконсультуватися з питань, пов’язаних із законодавством про зайнятість.

Державна служба зайнятості організовує для внутрішніх переселенців інформаційні семінари в місцях тимчасового розселення людей, дає можливість відвідувати семінари з набуття навичок пошуку роботи, написання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем тощо.

Звернення кожного переселенця до центру зайнятості розглядається в індивідуальному порядку.

Для отримання профінформаційних, профорієнтаційних та консультаційних послуг документи не потрібні.

Якщо ж вирішите зареєструватися у службі зайнятості й отримувати у подальшому допомогу з безробіття, то реєстрація здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки, а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.

Міністерство соціальної політики України спростило процес працевлаштування викладачів із Донецької та Луганської областей. Як заявила міністр соціальної політики України Людмила Денисова, їм достатньо звернутися до Пенсійного фонду для отримання довідки про обов’язкове соціальне страхування та пройти медкомісію, і цього достатньо, щоб працевлаштуватися у будь-якому регіоні країни.

Контактні телефони в обласному — (0352)23-51-95 й Тернопільському міськрайонному центрах зайнятості — (0352)25-24-69.

Щодо питань, пов’язаних із пошуком роботи, можна також безкоштовно звертатися на «гарячу» лінію державної служби зайнятості: 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону) і 730 (з мобільного).

Веб-ресурси: державної служби зайнятості — www.trud.gov.ua, www.dcz.gov.ua; Тернопільського обласного центру зайнятості — www.dcz.gov.ua/ter.

Коментарі вимкнені.