Як тернопільські рятувальники допомагають жителям Сходу

Уже вкотре тернопільські рятувальники допомагають жителям Сходу
Ще досі тривають роботи із ліквідації наслідків пожежі, яка виникла 29.10.2015 на складах Міноборони у місті Сватове Луганської області.
Нагадаємо, що о 19 год. 35 хв. 29 жовтня у м. Сватове Луганської області на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння Міністерства оборони України, де зберігаються боєприпаси, виникла пожежа з подальшою детонацією та розльотом уламків боєприпасів. Внаслідок події загинуло 2 особи та 4 особи травмовано. За інформацією Міноборони України на складі зберігалося близько 3 тисячі тонн боєприпасів. Через вибухи боєприпасів відразу проводити гасіння пожежі було небезпечно.
Внаслідок вибухів постраждало і багато житлових будинків міста, чимало людей у зв’язку із небезпекою покинули свої житла та потребують допомоги.
Рятувальники Тернопільщини вкотре відгукнулися на людське горе, долучившись до збору та доставки гуманітарного вантажу у Сватове. Вдалося зібрати близько 10 тонн будівельних матеріалів, продуктів харчування, які у найближчий час будуть доставлені до місця призначення.

Коментарі вимкнені.