Анатолій Гриценко: «Громадянська позиція» не продала у списку жодного місця!

Лідер «Громадянської позиції» заявляє, що партію обливають брудом, воюють брехнею і наклепами, аби не пропустити політсилу до Верховної ради. Такої кількості замовного бруду у ЗМІ, стверджує Анатолій Гриценко, не було при жодному з Президентів. Петро Порошенко повинен дбати про дію законів в Україні і її захист від зовнішнього ворога. Та не боятись правдивого слова на свою адресу.

Непідконтрольні – ні олігархам, ні владі

–         «Громадянська позиція» не продала у списку жодного місця! Жодного! – заявив Анатолій Гриценко. – Її на виборах не фінансує жоден олігарх. Жоден! Ми їм нічого не винні. Непідконтрольні – ні олігархам, ні владі. Через те вони нас так люто ненавидять і паплюжать на своїх каналах.

Замість пошуку мародерів і зрадників, PR-прокурор Матіос став зіркою екранів: воює проти нас брехнею і наклепами, аби не допустити Громадянську позицію у Раду, стверджує Анатолій Гриценко.

– Такої кількості замовного бруду, як на цих виборах, проти мене в ЗМІ не вкидали при жодному з президентів, – заявив лідер. – Але «Громадянська позиція» буде в парламенті. Захищати людей!

Замість чорного піару, перші особи держави мали б терміново визначитись із кандидатурою на посаду міністра оборони, адже потрібно планувати підготовку армії до зими і нову дислокацію військ.

Міністром оборони має бути стратег

На посаду міністра оборони України повинна бути призначена людина, якій не потрібно  проводити лікнеп, яка має незаперечну репутацію серед військових і зможе швидко спланувати військовий бюджет та програму розвитку армії на наступний рік.

Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, коментуючи відставку міністра оборони Гелетея.

–         Рішення про призначення Гелетея міністром оборони було помилковим, – каже Анатолій Гриценко. – На даному етапі в армії потрібна людина, яка має незаперечну репутацію серед військових. Воєнний стратег, який вміє планувати і розвивати армію, на рівні говорити з міністрами інших держав.

Міліцейський генерал – це не така кандидатура. Добре, що президент виправив цю помилку, вважає лідер «Громадянської позиції».

–         Вже середина жовтня, а ще 15 вересня мав бути проект воєнного бюджету, – наголосив  Анатолій Гриценко. – Стратегія розвитку армії на наступний рік.

Тому повинна бути людина, якій не треба проводити лікнеп, яка швидко спланує і бюджет, і програму розвитку, і включиться максимально швидко в забезпечення військ. Адже потрібно планувати підготовку армії до зими і нову дислокацію військ, вважає Анатолій Гриценко.

-1 thoughts on “Анатолій Гриценко: «Громадянська позиція» не продала у списку жодного місця!

  • 17:11 | 13.10.2014 о 17:11
    Permalink

    а в нього нема замовних статей? Навіть ця! і взагалі – говорить про армію,а сама будучи міністром оборони , розкрав всю матеріальну базу армії. Тепер не маєм чим воювати. Тому з політичних сил я визнаю тільки Народний фронт

  • 10:26 | 14.10.2014 о 10:26
    Permalink

    дуже він мені підозрілий, під шумок усіх критикує, так ніби він ніколи “при ділах” не був(

Коментарі вимкнені.