Чим пожертвував Роман Заставний заради мандата Народного депутата

Нарешті «політичні перебіжки» позитивно завершились для екс-мера Тернополя Романа Заставного. Незабаром він отримає мандат Народного депутата.
У 2012 році політик відмовився від балотування по мажоритарному окрузі з центром у місті Тернопіль на користь свободівця Олексія Кайди. Але тоді Роман Йосипович отримав непрохідне 73-е місце у списку Фронту Змін. До жаданого мандата йому залишалося дві позиції, але тут Верховну Раду розпустили.
На цих виборах до Верховної ради Роман Заставний отримав – 31 у списку Народного Фронту. Подейкують, що прохідне місце він отримав взамін на фінансування виборчої кампанії партії у Тернопільській області та, зокрема, просування кандидата-мажоритарника Івана Ковалика. Зауважимо, що не дивлячись на те, що Ковалик не став нардепом, Народному Фронту дісталась найбільша прихильність тернополян та становить 36, 5%.
Нагадаємо про не простий шлях Романа Заставного до омріяної посади у Верховній раді.
У 2009 році політик створив та очолив на осередок Тернопільської обласної організації політичної партії «За Україну!». Потім Роман Заставний очолював Тернопільську обласну організацію політичної партії «Фронт Змін». Був один з заступників керівника тернопільського обласного штабу ВО Батьківщина. Але в кінці серпня політрада ВО «Батьківщина» виключила Заставного із партії за порушення статуту.
Правда це не засмутило Романа Йосиповича, адже на той час він перебував у хороших стосунках з лідером партії «Народний Фронт» Арсенієм Яценюком. Про близькість спілкування було видно ще під час прощі у Зарваниці, коли тернопільський екс-мер склав компанію Прем’єр-Міністру України.
Довший час Заставному приписували майбутнє членство у блоці Петра Порошенка, куди подався його протеже Степан Барна. Але молодий політик вже давно хоче позбутися цього «звання», тому логічно він пішов туди, де в принципі не може бути Романа Йосиповича. Також чимало ЗМІ писали і про те, що Заставний може стати головою Тернопільської ОДА. Але Роман Йосипович зробив ставку на більше. І не прогадав. Правда цікаво скільки коштів йому це вартувало….

-1 thoughts on “Чим пожертвував Роман Заставний заради мандата Народного депутата

  • 13:59 | 5.11.2014 о 13:59
    Permalink

    чим, чим? мільйонами, які буде відмивати у раді

Коментарі вимкнені.