Хто у Тернополі сунеться поперед Сиротюка

Про діяльність керівництва Тернопільської ОДА відомо небагато. Команда на чолі з Сиротюком сидить тихо, як миші, і сподівається, що на їх байдикування ніхто не зверне уваги. Та наближаються вибори і дехто з чиновників розуміє, що після них в кріслі не всидить.

Артпідготовку до походу на один з мажоритарних округів розпочав заступник голови ОДА Леонід Бицюра. Він раптом пригадав, що крім свободівців в області є й інші люди. Тому влаштував показовий прийом “маленьких українців”, а прес-служба старається роздути з буденної справи мега-подію.

На прийом до службовця записалося лише 20 мешканців Тернопільщини. Проблеми, з якими зверталися громадяни – і особисті, і колективні. Це скарги щодо нецільового призначення землі та надрокористування, проблеми з працевлаштуванням, отриманням житла, виділенням земельних ділянок тощо.

Заступник голови Тернопільської ОДА дав доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації посприяти у вирішенні проблем, із якими до нього звернулися. Процес їх розв’язання грозиться контролювати особисто.

За даними “За Збручем“, Леонід Бицюра збирається спробувати сили на Чортківському виборчому окрузі, де засидівся депутат-нероба Іван Стойко. Перешкодити планам гуманітарного заступника може сам голова ОДА Олег Сиротюк, який раніше вже “обробляв” південні райони області, але поступився ними на користь Юрія Чижмаря.

Коментарі вимкнені.