Кандидати в депутати Тернопільської міської ради 2015 по виборчому окрузі №1. Список та голосування

ОКРУГ №1 (кількість виборців 4125)

Дільниця 611 092 (кількість виборців 827)
Місце знаходження: Будинок культури мікрорайону “Пронятин”, актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Вербова
Глибочанська
Зарічна
Калинова
Медобірна
Мирна
Низинна
Проектна
Хутірська
хутір Анастазіївка

Дільниця 611 093 (кількість виборців 2457)
Місце знаходження: Будинок культури мікрорайону “Кутківці”, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Агрономічна
Бригадна
Болюха
Вишнева
Глибока Долина
Золотогірська: 13–26
Лісова
Бенцаля
Підгірна
Приміська
Тернопільська
Урожайна
Хліборобна
Яблунева
Дільниця 611 094 (кількість виборців 841)
Місце знаходження: Школа №25, фойє, 1-й поверх
Вулиці:
Золотогірська: 1–12

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Якимцьо Ольга Степанівна
28.09.1974р.н. Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, ОДЮСШ, Тренер-викладач, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (перший – Шумада Віктор) – Дутник Іван Андрійович
08.01.1951р.н. Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тернопільський обласний державний центр експертизи сортів рослин, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Переймибіда Володимир Михайлович
28.06.1970р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільське відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Старший судовий експерт, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Бойко Анатолій Степанович

21.01.1973р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Ляшенко Оксана Миколаївна
04.09.1971р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський національний економічний університет, Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Болєщук Петро Михайлович
11.07.1977р.н. Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Тернопільська районна рада, Заступник керуючого справами, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Новак Оксана Вікторівна
22.01.1984р.н. Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Солідарність правих сил”, Декретна відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Гусак Марія Михайлівна
21.03.1968р.н. Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Санатарій-профілакторій Тернопільського національного економічного університету, Головний бухгалтер, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Слобоженюк Христина Богданівна
13.04.1982р.н. Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Супрунюк Роман Ярославович
03.05.1980. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець Супрунюк Р.Я., місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Бойко Павло Ігорович
22.07.1981р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – 

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Кічула Марія Ярославівна
06.04.1987р.н. Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського”, Викладач кафедри іноземних мов, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Бойчук Ігор Богданович
02.07.1990р.н.Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, КУТОР “Тернопільський обласний молодіжний методичний центр”, Спеціаліст- медодист, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Леськів Володимир Ігорович
01.04.1992р.н. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово безробітний, місце проживання: Тернопільська обл., Заліщицький р-н, смт. Товсте

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Панчук Іван Володимирович
06.07.1966.  Громадянин України, освіта вища, безпартійний, громадська організація “Представництво Тернопільщини”, заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Боднар Микола Михайлович
07.10.1953р.н. Громадянин України, освіта незакінчена вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Приватне мале підприємство “Каменяр”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати Тернопільської міської рад по виборчому окрузі №1

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.